تولید برخی از خودروهای سواری داخلی در حد قابل توجهی کاهش یافته است.

به گزارش افکارنیوز ، مهر ماه امسال تولید پژو ۴۰۵ دوگانه سوز ایران خودرو مرکزی با افت ۹۹.۴ درصدی از ۲۹۳۹ دستگاه در مهر ماه ۹۱ به ۱۷ دستگاه کاهش یافته است.

تولید تندر ۹۰ ایران خودرو نیز با افت صد درصدی از ۳۸۵۴ دستگاه به صفر رسیده است. در این مدت تولید پژو ۴۰۵ دوگانه سوز ایران خودرو خراسان با کاهش صد درصدی از ۱۶۲ دستگاه به صفر کاهش یافته است.

تولید سوزوکی نیز با افت ۸۸.۶ درصدی از ۲۰۱ دستگاه در مهر ماه ۹۱ به ۲۳ دستگاه در مهر ماه ۹۲ رسیده است. تولید سمند ایران خودرو مازندران با کاهش صد درصدی از ۱۳۶۴ دستگاه در مهر ۹۱ به صفر رسیده است.

در این مدت تولید مگان با کاهش ۹۵.۵ درصدی از ۹۷۶ دستگاه در مهر ۹۱ به ۴۴ دستگاه کاهش یافته است. تولید ماکسیما نیز با افت صد درصدی از ۸۲ دستگاه به صفر رسیده است.

تولید ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر با کاهش ۹۸ درصدی از ۴۸۷ دستگاه به ۹ دستگاه کاهش یافته است. تولید لیفان ۶۲۰ نیز با افت صد درصدی از ۶۱۷ دستگاه به صفر رسیده است.

مهر ماه امسال تولید ام وی ام ۵۳۰ با کاهش ۸۹.۴ درصدی از ۱۱۳۰ دستگاه به ۱۲۰ دستگاه کاهش یافته است. تولید خودروی وولیکس نیز با افت ۸۶ درصدی از ۲۰۳ دستگاه به ۲۸ دستگاه رسیده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات