شرکت عمران شهر پردیس باز هم اطلاعیه داد

شرکت عمران شهر جدید پردیس طی اطلاعیه ای اعلام کرد نقل و انتقال امتیاز مسکن مهر ممنوع است، این در حالی است که هم اکنون امتیاز این واحدها توسط بنگاه های املاک خرید و فروش می شود.

به گزارش افکارنیوز ، در این اطلاعیه آمده است؛ نظر به اینکه در شرایط قراردادهای مسکن مهر (۹۹ ساله) ذکر شده که مستاجر بدون موافقت موجر حق واگذاری موضوع قرارداد را به غیر تحت هیچ یک از عناوین حقوقی اعم ار بیع، وکالت، صلح، مشارکت، نمایندگی و… کلا یا جزئا ندارد لذا بدین وسیله اعلام می شود در صورت مبادرت هر یک از دارندگان قرارداد اجاره مسکن مهر (۹۹ ساله) به واگذاری آن به غیر، اقدام مزبور معتبر نبوده و تخلف از شرایط قرارداد اجاره نیز تلقی شده و طبق مقررات قابل پیگیری است.

این در حالی است که مدت هاست علاوه بر خرید و فروش امتیاز مسکن مهر، واحدهای تحویل شده این طرح در فازهای مختلف شهر پردیس داد و ستد می شود. امتیاز مسکن مهر پردیس بسته به فازی که قرار دارد بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون توسط بنگاه های املاک این شهر خرید و فروش می شود.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس پیش تر در این باره به تسنیم گفته بود: خرید و فروش امتیاز توسط بنگاه های املاک انجام می شود و پیگیری ها از اتحادیه کشوری مشاوران املاک نیز در این رابطه نتیجه ای نداشته است.

وی با تأکید بر" ما اعلام کرده ایم که خرید و فروش امتیاز غیرقانونی است" ، ادامه داد: بنگاه های املاک پردیس حاضرند واحد مسکونی ۱۰۰ میلیون تومانی را در پردیس دو میلیون تومان بفروشند تا یک میلیون تومان سود به آنها برسد.

هدایت با اشاره به این که متأسفانه بنگاه های املاک پردیس فقط به دنبال سود خودشان هستند، گفت: چند بنگاه املاک را نیز به همین دلیل پلمب کرده ایم، اما همچنان کار خودشان را انجام می دهند.

وی با بیان این که از ۵۰۰ مغازه پردیس ۲۰۰ مغازه بنگاه املاک است، افزود: چندین بار با خسروی، رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک در این رابطه صحبت کرده ام، اما نتیجه ای در بر نداشته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات