به دنبال انتشار شایعات مختلف در مورد گوشی هوشمند جدید سامسونگ موسوم به Galaxy S۵، برخی منابع آگاه تصاویر مربوط به بدنه فلزی این محصول را منتشر کردند.

به گزارش افکارنیوز ، طبق این تصاویر طول و عرض این گوشی هوشمند به ترتیب ۱۴۳.۸ و ۷۲.۳ میلیمتر اعلام شده است که در مقابل گوشی هوشمند Galaxy S۴ با طول و عرض ۱۳۶.۳ و ۶۹.۸ میلیمتر در اختیار کاربران قرار گرفته است. لازم به ذکر است که شرکت سامسونگ Galaxy Note ۳ را با طول و عرض ۱۵۱.۲ و ۷۹.۲ میلیمتر در اختیار کاربران می گذارد.

بر این اساس می توان گفت که شرکت سامسونگ نسبت به دیگر گوشی های هوشمند سری Galaxy S بزرگترین نمایشگر را با برای S۵ در نظر گرفته است.

البته باید توجه داشت که چارچوب فلزی بدنه که هم اکنون تصاویر آن منتشر شده است به این معنی نخواهد بود که بدنه بیرونی این محصول هم از جنس فلز ساخته می شود. این چارچوب اصلی می تواند به راحتی از جنس پلاستیک پوشیده شود و هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که شرکت سامسونگ برای بخش بیرونی گوشی هوشمند Galaxy S۵ چه جنسی را در نظر گرفته است.

بر اساس این تصاویر گفته شده که حفره مخصوص دوربین دیجیتالی این گوشی هوشمند در یکی از گوشه های بالایی قرار می گیرد و این در حالی است که سامسونگ معمولا ترجیح می دهد دوربین دیجیتالی را در قسمت مرکزی گوشی تعبیه کند.

همچنین گفته شده است که جک استاندارد ۳.۵ میلیمتری این گوشی هوشمند مخصوص ورودی هدفون در قسمت پایین قرار دارد و این در حالی است که سامسونگ معمولا آن را در قسمت فوقانی گوشی قرار می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات