در حالی که دو اپراتور دیگر تلفن همراه طرح هایی را برای دانشجویان ارائه کرده اند، اکنون اپراتور سوم نیز برای خرید سیم کارت نسل ۳ به دانشجویان تخفیف می دهد.

به گزارش افکارنیوز ، در نمایشگاه الکامپ سال گذشته که با نخستین سال فعالیت اپراتور سوم مصادف شده بود، این اپراتور به بازدیدکنندگان سیم کارت اعتباری رایگان ارائه می داد.

اما امسال این اپراتور اعلام کرده که در نمایشگاه الکامپ که از ۱۴ تا ۱۷ آذرماه برگزار خواهد شد، به دانشجویان سیم کارت با ۷۵ درصد تخفیف ارائه کرده است.

رایتل اعلام کرده: در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ که به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو ارائه شده، دانشجویان می توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت های رایتل اقدام کنند و از فناوری نسل سوم تلفن همراه (۳G) بهره مند شوند.

دانشجویان باید از روز سوم آذر ماه با مراجعه به وب سایت رسمی رایتل به آدرسwww. rightel. ir در طرح ویژه دانشجویان ثبت نام کنند.

این طرح تا پایان روز سیزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت.

در این طرح سیم کارت های اعتباری و دیتا با ۷۵ % تخفیف و سیم کارت دائمی رایتل با ۵۰ % تخفیف ارائه می شود.

دانشجویان پس از ثبت نام باید در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آذرماه به غرفه رایتل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه نموده و با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی، سیم کارت خود را دریافت کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات