مراسم معارفه و ادای سوگند اعضاء جدید هیأتهای بدوی و تجدید نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز شرکتهای تابعه برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز، در این نشست که با حضور مقام عالی وزارت ارتباطات، معاونین و مدیران وزارت و شرکتهای تابعه، در سالن الغدیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد؛ همتی - عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت-، حقی - مدیرکل طرح و توسعه شبکه دیتا و سوییچ -، صمدی - مدیر کل حقوقی، محمدی ستا - معاون اداره کل امور اداری و منابع انسانی از شرکت ارتباطات زیرساخت معارفه شدند و ادای سوگند کردند.

در این نشست دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: عدم آگاهی به قوانین، مقررات و تخلفات در دستگاههای دولتی می تواند باعث فساد شود؛ بنابراین باید در قدم اول با آگاه سازی و شفاف سازی، مانع از ضایع شدن حقوق ملت شویم.

وی خطاب به مدیران و معاونان مجموعه وزارت و شرکت های تابعه ادامه داد: اگر حساسیتهای شما نسبت به اجرای قوانین بیشتر شود این مهم در میان بدنه های پایین تر هم اشاعه می یابد.

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اعضا ی قبلی، اعضای جدید در برابر پرچم ایران و قرآن کریم ادای سوگند کردند.

در بخشی از این سوگند نامه آمده است: اینجانب با آگاهی کامل از اهمیت، ضرورت و حساسیت عضویت در هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان، در محضر خدای متعال به قرآن کریم سوگند یاد می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات