قائم مقام معاون برنامه ریزی گروه تولیدی خودروسازی سایپا گفت: تا پایان امسال گروه خودروسازی سایپا محصولات جدید خود را وارد بازار خواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، مسعود پروین اظهار کرد: با همیاری که قطعه سازان و خودروسازان خواهند داشت امیدواریم مشکلات خودروسازان و هم چنین قطعه سازان گلپایگان حل شود.

وی با بیان اینکه حیات قطعه ساز و خودروساز به یکدیگر وابسته است، ادامه داد: تنها راه عبور از مشکلات فعلی خودروسازان و قطعه سازان افزایش تولید است.

قائم مقام معاون برنامه ریزی گروه تولیدی خودرو سازی سایپا گفت: تا پایان امسال گروه خودروسازی سایپا محصولات جدید خود از جمله تیبای ۲۱۱، تیبای هاچ بک و سایپا۱۵۱ را وارد بازار خواهد کرد.

پروین اضافه کرد: امیدواریم با افزایش تولید منطقی بتوانیم تولیدات خود را به مرز ۱۵۰۰ دستگاه در روز در سطح گروه سایپا برسانیم و هم چنین با افزایش تولید ارتقای کیفیت را نیز خواهیم داشت.

وی در خصوص افزایش قیمت محصولات خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: با سیاست گذاری وزارت خانه و هم چنین سازمان گسترش و به گفته مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا فعلا افزایش قیمتی را نخواهیم داشت.

قائم مقام معاون برنامه ریزی گروه تولیدی خودروسازی سایپا با بیان اینکه برخی شرکت های خارجی ارتباطشان را با ما قطع کرده اند، ادامه داد: در حال حاضر ارتباطی برای خرید قطعه به صورت مستقیم با فرانسه و یا شرکت هایی که قبلا با آنان همکاری داشته ایم، نداریم اما اگر فضای بین المللی به سمت وسویی برود که مسائل حل شود قطعا با یک قرارداد جدید با شرکت های قبلی ازجمله کیاموتورز کره همکاری خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات