مهندس یکه زارع خبر داد:

متوسط تولید ایران خودرو در شش ماهه نخست سال جاری حدود یک هزار دستگاه بود که این میزان در دو ماه نخست پاییز به یکهزار و ۵۳۰ دستگاه افزایش یافت.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه در ۱۰۰ روز گذشته شاهد افزایش ۵۳ درصدی تولید بوده ایم، گفت: روند افزایش تولید ادامه خواهد یافت تا به هدف تولید میانگین روزانه یک هزار و ۸۰۰ دستگاه دست یابیم.

مهندس هاشم یکه زارع تاکید کرد: ایران خودرو در مجموع طی دو ماه مهر و آبان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۳ درصد افزایش تولید داشته است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت: در آبان ماه امسال حدود ۳۵ هزار دستگاه خودرو تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته۲۱ درصد افزایش تولید وجود داشته است.

وی با تاکید بر اینکه افزایش میانگین تولید تنها با تلاش تمام کارکنان این گروه صنعتی و مجموعه قطعه سازان کشور محقق شده است. گفت: در صورت دستیابی به میانگین تولید یکهزار و ۸۰۰ دستگاه، آن را ثابت نگه خواهیم داشت تا اهداف سالانه محقق شود.

یکه زارع برنامه ایران خودرو را تولید سالانه ۵۵۰ هزار دستگاه دانست و گفت: این برنامه به طور دقیق در ارتباط با افزایش قیمت ها اجرا می شود که تیراژ را در این نقطه بهینه می سازد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو خاطر نشان کرد: به سمتی حرکت خواهیم کرد که تولید و عرضه به بازار به گونه ای صورت گیرد که مورد نظر و مطلوبیت مشتری باشد.

وی با اشاره به اینکه برای تامین قطعات تعامل خوبی با قطعه سازان داریم، افزود: پیش از این تولید با نوسانات زیاد همراه بود که این سبب شد قطعه سازان تکلیف خود را ندانند، بنابراین افزایش تولید بلاتکلیفی قطعه سازان را کاهش داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات