معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در جلسه صبح امروز فراکسیون رهروان ولایت مجلس از دلار۲۵۵۰تومانی و نفت بشکه ای ۱۰۰دلار در بودجه۹۳ خبر داده و گفته است که سقف بودجه ۱۹۰هزار میلیارد تومان خواهد بود که احتمالاً چهارشنبه به مجلس می رود.

به گزارش افکارنیوز ، محمد باقر نوبخت یکشنبه دهم آذرماه با حضور در فراکسیون رهروان ولایت مجلس به ارائه توضیحاتی درباره لایحه بودجه سال ۱۳۹۳ پرداخته و گفته است که احتمالاً لایحه بودجه ۹۳ چهارشنبه هفته جاری تقدیم مجلس خواهد شد.

نمایندگان حاضر در جلسه به تسنیم از جزئیات آمارهای ارائه شده توسط معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور خبر دادند و گفتند که طبق اعلام آقای نوبخت سقف بودجه امسال ۱۹۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود.

قیمت دلار در بودجه سال بعد که توسط دولت پیشنهاد داده شده حدود ۲۵۵۰ تا ۲۵۶۰ تومان و نفت بشکه ای ۱۰۰ دلار است. همچنین پیشنهاد دولت برای سال آینده صادرات یک میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه میعانات گازی است.

مجموع درآمدهای نفتی در بودجه سال ۱۳۹۳ معادل ۸۰ هزار میلیارد تومان و درآمدهای مالیاتی و عوارض گمرکی ۶۶ هزار میلیارد تومان است که توسط دولت در لایحه پیشنهادی برآورد شده است.

نوبخت همچنین به نمایندگان مجلس توضیح داد، سال آینده فاز دوم هدفمندی یارانه ها با نگاه کمک به تولید و اصلاح شیوه پرداخت یارانه های نقدی اجرا خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات