در صورت نیاز به تغییر اندازه سیم کارت خود می توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه های رایتل نسبت به تعویض آنی آن اقدام کنید.

به گزارش روابط عمومی رایتل، اکثرگوشی های تلفن همراه هوشمند موجود در بازار علاوه بر سیم کارت های عادی با سیم کارت-های میکرو و نانو نیز فعال می شوند و بنابر این پانچ کردن سیم کارت های عادی برای قابل استفاده شدن در این دستگاه ها گاهی اوقات منجر به سوختن سیم کارت می شود.

بر این اساس رایتل علاوه بر ارایه سیم کارت در سه اندازه عادی، میکرو و نانو تسهیلاتی را نیز برای افرادی که پیش از این سیم کارت عادی داشته اند و با توجه به تغییر گوشی خود به دیگر انواع سیم کارت ها نیاز دارند فراهم کرده است.

بنابر این خبر کلیه مشترکانی که سیم کارت عادی دارند می توانند به یکی از فروشگاه های رایتل مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان نسبت به تعویض سیم کارت خود و دریافت سیم کارت نانو و یا میکرو اقدام کند.

لازم به ذکر است مشترکان رایتل می توانند به صورت رایگان در این مراکز سیم کارت های خود را پانچ نمایند.

رایتل تنها اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات