تفاهم نامه همکاری میان صندوق ضمانت صادرات ایران و بانک گردشگری، میان «طاهر شه حامد» و «علی اصغر سفری» امضا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران ضمن دیدار و گفت وگو با علی اصغر سفری سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره این بانک، تفاهم نامه همکاری دوجانبه میان صندوق ضمانت صادرات ایران و بانک گردشگری به امضای طرفین رسید.

بر اساس این گزارش، در این آئین ابتدا از سوی سرپرست بانک گردشگری، توضیحاتی از روند فعالیت، خدمات جدید و هدف گذاری این بانک در حوزه جذب سرمایه و نقش آفرینی در اقتصاد کشور ارائه شد و سپس پیشنهاداتی در خصوص بسترسازی به منظور همکاری های مشترک ارائه شد که عمدتا با استقبال مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران همراه شد. از جمله این پیشنهادات می توان به افزایش نقش بانک گردشگری در حوزه صادرات صنایع دستی کشور اشاره کرد که در این زمینه" شه حامد" ضمن استقبال، تاکید کرد: ما به دنبال توسعه صادرات هستیم و از هر اقدامی در این راستا حمایت می کنیم.

این گزارش حاکی است، طرفین به منظور توسعه همکاری های فی مابین به بررسی موضوع تفاهم نامه های چندجانبه با هدف توسعه صادرات کشور پرداختند و در نهایت عنوان شد که با توجه به ظرفیت های موجود، بانک گردشگری می تواند فعالیت های بیشتری در این حوزه داشته باشد. به همین منظور مقرر شد این موضوع از سوی نمایندگان دو مجموعه، مورد بررسی بیشتر قرار گیرد و در صورت نیاز مقدمات امضای تفاهم نامه های جدید نیز فراهم شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات