رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خبر داد:

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از شروع نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: در پی اعلان رسمی برنامه های" جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان" در آبان ماه، نظرسنجی مردمی در این ارتباط دهه سوم آذر ماه صورت می گیرد.

دکتر سید محمد جعفری اظهار داشت: در این جشنواره، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد.

وی افزود: برندهای برتر محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که از طریق ۴ روش حضوری، اینترنتی، پیامکی و تلفنی در گروههای مختلف کالا/ خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی روز دوم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.

جعفری اضافه کرد: این جشنواره به عنوان یک رویداد بزرگ ملی با مشارکت و حمایت جدی فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد.

دبیر اجرایی جشنواره نیز در این رابطه اظهار داشت: برندهای ملی و همچنین نمایندگی برندهای خارجی فعال در بازار ایران با ارایه مدارک مورد نیاز و بر اساس تناسب فعالیت با یک یا چند مورد از گروههای کالا/خدمات می توانند حداکثر تا ۲۰ آذر ماه با ثبت اطلاعات برندشان در پایگاه اینترنتی رسمی جشنواره به آدرس www. IranTopBrands. org اقدام به ثبت برند نموده و در این جشنواره شرکت کنند.

دکتر محمد ناطق گفت: بدیهی است با توجه به اهمیت بالای رای و نظر مصرف کنندگان برای مدیران برندهای معتبر، این برندها تمام تلاش خود را برای حضور قوی و جلب نظر هوادارانشان در این جشنواره به کار خواهند بست و بی شک این رقابت بی واسطه، زمینه بسیار مناسبی را برای دستیابی به یک ارزیابی واقعی از میزان علاقمندی و هواداری مصرف کنندگان به برندها ایجاد خواهد کرد تا مدیران برندها بتوانند با برنامه ریزی بهتری، به اهداف عالی خود در کسب و کار دست یابند.

ناطق یادآور شد: با توجه به مدل برگزاری جشنواره، برندهای برتر جشنواره در هر گروه، برندهای حائز بالاترین آرای مردمی و هواداران هستند که در نهایت به برندهای برتر، تندیس برند محبوب اعطا خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات