مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با صدور احکام جداگانه ای معاون مدیر عامل، مدیر امور مالی، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید و رئیس دفتر مدیرعامل این مجموعه نفتی را منصوب کرد.

به گزارش افکارنیوز ، عباس کاظمی معاون وزیر نفت امروز دوشنبه ۱۱ آذر ماه با صدور حکمی جلیل سالاری معاون سابق مدیرعامل و مدیرعامل سابق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را برکنار کرد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین با صدور حکم دیگری شاهرخ خسروانی مدیرعامل سابق شرکت پالایش نفت آناهیتا را به عنوان معاون جدید خود منصوب کرد.

خسروانی پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت پالایش نفت آناهیتا مشغول فعالیت بوده است. وی عنوان مدیر عاملی شرکت های پالایش نفت شهید تندگویان تهران و شیراز را هم در کارنامه فعالیت خود دارد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش نفتی همچنین در این حکم دیگری پس از برکناری سید محمود رضوی مدیر سابق امور مالی، احمدرضا اسدی را به عنوان مدیر امور مالی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب کرد.

اسدی پیش از این به عنوان رئیس حسابرسی داخلی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی مشغول فعالیت بوده است.

معاون وزیر نفت در ادامه تغییرات مدیریتی خود با صدور حکم دیگری سعید مداح مروج را برکنار و سعید محجوبی را به عنوان مدیر جدید هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی همچنین با صدور حکم دیگری با برکناری ابوالقاسم کریمی، منوچهر فراهانی که پیش از این به عنوان رئیس دفتر مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت مشغول به فعالیت بود را به عنوان رئیس دفتر جدید خود منصوب کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات