صندوق سرمایه گذاری بانک گردشگری توانسته است در شش ماهه نخست سال جاری، ۲۶ درصد سود (معادل ۵۲ درصد سود سالانه) نصیب سرمایه گذاران خود نماید.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، این صندوق در حالی به این میزان از سود دهی رسید که سود سالانه آن معادل ۲۰ درصد پیش بینی شده بود. این صندوق توانسته است با ثبت این میزان بازدهی، رتبه نخست بازدهی در قیاس با سایر صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت را کسب کند.

صندوق سرمایه گذاری بانک گردشگری که همچنان با اختلاف قابل توجهی نسبت به دیگر رقبای خود در صدر فهرست قرار گرفته است، در پایان خرداد ۹۲ توانسته۱۶.۶۰درصد سود به حساب سرمایه گذاران خود واریز کند. این صندوق همچنین با واریز سود۹.۳۷ درصد در ۳۱ شهریور سال جاری، موفق شد مجموعا ۲۵.۹۷درصد سود را تا پایان شهریور ۹۲ نصیب سرمایه گذاران کند.

گفتنی است؛ صندوق سرمایه گذاری سپهر آگاه با پرداخت ۱۶.۱۷درصد سود تا پایان شهریور با اختلاف حدود ۱۰ درصد نسبت به بانک گردشگری در رتبه دوم ایستاده است. این صندوق در بهار ۹۲ نیز با واریز بیش از ۱۶ درصد سود، در صدر فهرست پربازده ترین صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت و پیش بینی سود قرار گرفته بود.
یادآور می شود، این عملکرد در شرایطی به ثبت رسیده که تلاش شده تا سرمایه گذاران با کمترین ریسک ممکن مواجه شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات