سی و چهارمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در حالی برگزار شد که سه نفر از اعضای هیات نمایندگان به جلسه دعوت نشدند.

به گزارش افکارنیوز ، پیش از این نقره کار، دبیر کل اتاق بازرگانی ایران طی نامه ای حضور محسن بهرامی ارض اقدس، محمد پارسا و ابوالحسن خلیلی را به دلیل خروج آنان از شرکت هایی که از طرف آن ها وارد اتاق تهران شده بودند را در این جلسه منع کرده بود.

اما در حالی دبیر کل اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده که این سه نفر دیگر نمی توانند به عنوان عضو هیات نمایندگان در جلسات شرکت کنند که وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس شورای عالی نظارت بر تشکل های اقتصادی صراحتا اعلام کرده بود که باید به این افراد سه ماه فرصت داده شود تا بتوانند به عنوان یک شخص حقیقی در جلسات اتاق بازرگانی تهران کارت عضویت گرفته و به عنوان اعضای هیات نمایندگان حضور یابند.

پدرام سلطانی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران نیز در این زمینه گفت: اتاق بازرگانی تهران واحد حقوقی دارد و هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران نامه ای در این باره ننوشته است و اگر چنین نامه ای از سوی اتاق بازرگانی ایران برای حذف سه عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران ارسال شده باشد تخلف اداری است.

مجتبی خسروتاج نیز در این باره اعلام کرده که هیات نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی نمی تواد در این باره اظهار نظر کند.

این درحالی است که یحیی آل اسحاق دلیل عدم دعوت از این سه نفر را نامه اتاق ایران اعلام و اظهار کرده که این تصمیم از طرف هیات رییسه نبوده است.

آل اسحال نیز در این جلسه با اشاره به این که بودجه سال ۱۳۹۳ دولت که قرار است صبح فردا چهارشنبه به مجلس ارائه شود، گفت: سقف بودجه سال آینده با رقمی در حدود ۱۸۰ هزار میلیارد تومان بسته شده است. دولت یازدهم طبق وعده ای که داده بود لایحه بودجه سال ۱۳۹۳ را به موقع به مجلس تحویل می دهد.

وی ادامه داد: این جای خوشحالی بسیار دارد که دولت خلف وعده نکرده و لایحه بودجه سال آینده را به موقع به مجلس ارائه می کند اما آنچه که مهم است، رویکرد بودجه سال ۱۳۹۳ است و اینکه این بودجه وسیله ای برای رسیدن به اهداف بیان شده باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات