چندی است که شایعه گلکسی نوت جدید همه جا منتشر شده است حال شرکت SamMobile اعلام کرده که قرار است به زودی نسخه ارزان قیمت گلکسی نوت ۳.۰ را به بازار روانه کند.

به گزارش افکارنیوز ، این نسخه جدید که Galaxy Note ۳.۰ Lite نام گرفته قرار است با یک صفحه نمایش ۱۳.۵ سانتی متری یا ۱۴.۲۵ سانتی متری به بازار بیاید.

همچنین سامسونگ قرار است از این تلفن هوشمند در کنگره جهانی موبایل که در بهمن ماه برگزار می شود رونمایی و بعد از گذشت یک ماه Galaxy Note ۳.۰ Lite را با دو رنگ مشکی و سفید عرضه کند.

طبق اطلاعات درج شده صفحه نمایش این گوشی از نوع LCD بوده و دوربین آن وضوح هشت مگاپیکسلی را به کاربران ارائه می کند. همچون سایر مدل های سری نوت این گوشی نیز مجهز به قلم هوشمند خواهد بود و به نظر می رسد سامسونگ برای کاهش هزینه ها بعضی از مشخصه های فنی دستگاه را تغییر دهد.

باید منتظر ماند تا قیمت این گوشی در بهمن ماه مشخص شود چراکه این قیمت می تواند در جذب کاربران به این مدل از گوشی های سامسونگ تاثیر گذار باشد و نباید این نکته را از قلم انداخت که تا آن زمان قیمت آن نیز کاهش می یابد.

قیمت Galaxy Note ۳.۰ lite از مدل های همچون گلکسی گرند یا گلکسی مگا بالاتر خواهد بود درغیراین صورت بازار چنین گوشی هایی تحت تاثیر قرار می گیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات