خودروسازان جهان ۴۰ مدل جدید و یا با طراحی مجدد را در بازار امریکا به عنوان مدل های ۲۰۱۴ عرضه کرده اند. در دامنه خودروهای میان قیمت می توان گزینه های مختلف از کادیلاک تا کیا و مدل الکتریکی ب ام و را مشاهده کرد.

به گزارش افکارنیوز ، خودروسازان جهان ۴۰ مدل جدید و یا با طراحی مجدد را در بازار امریکا به عنوان مدل های ۲۰۱۴ عرضه کرده اند.

در دامنه خودروهای میان قیمت می توان گزینه های مختلف از کادیلاک تا کیا و مدل الکتریکی ب ام و را مشاهده کرد.

اخیرا نشریه" اتو ویک" راهنمای خودرو جدید ۲۰۱۴ را ارائه کرده که بر اساس آن برترین خودروهای میان قیمت بازار آمریکا شامل موارد زیر می شوند:

مرسدس بنزCLA

قیمت پایه: ۳۰ هزار و ۸۲۵ دلار


مرسدس با ارائه مدل جدیدCLAبه نوعی خریداران جوان تر را هدف قرار داده زیرا این خودرو از نظر ظاهری شبیه یکCLSکوچک بوده و نسبت به مرسدسCکلاس بزرگتر است. مدلCLA۲۵۰دارای موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربو به قدرت ۲۰۸ اسب بخار و گشتاور ۲۵۸ پوندفوت است که نیروی موتور به چرخ های جلو منتقل می شود. مدلCLA۴۵ AMGنیز دارای موتور ۲ لیتری توربوشارژردار است که توانایی تولید ۳۵۵ اسب بخار نیرو و ۳۳۲ پوندفوت گشتاور را دارد. انتقال نیرو به چرخ ها توسط یک جعبه دنده هفت سرعته دو کلاچه صورت می گیرد.

ولووV۶۰

قیمت پایه: ۳۵ هزار دلاراین خودرو در ماه ژانویه و با عنوان مدل ۲۰۱۵ روانه بازار آمریکا می شود. مدل دیفرانسیل جلو ولووV۶۰از موتور چهار سیلندر توربوشارژردار جدید این شرکت که توانایی تولید ۲۴۰ اسب بخار نیرو را دارد، سود می برد. برای مدل چهار چرخ متحرک این خودرو امکان انتخاب موتور ۲.۵ لیتری توربو با توانایی تولید ۲۵۰ اسب بخار نیرو و یا موتور ۳ لیتری توربو ۳۲۵ اسب بخاری وجود دارد.

کیا کادنزا

قیمت پایه: ۳۵ هزار و ۹۰۰ دلارکادنزا پرچمدار جدید سدان های کیا محسوب می شود. این خودرو به موتور ۳.۳ لیتری خورجینی ۶ سیلندر با توانایی تولید ۲۹۳ اسب بخار نیرو و ۲۵۵ پوندفوت گشتاور مجهز است. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده شش سرعته خودکار به چرخ های جلو منتقل می شود.

لکسسIS

قیمت پایه: ۳۶ هزار و ۸۶۰ دلارطراحی ظاهری لکسسISجدید به ویژه در قسمت جلو تهاجمی تر شده است. برای این خودرو می توان موتور ۲.۵ لیتری ۶ سیلندر خورجینی (۲۰۴ اسب بخار نیرو و ۱۸۵ پوند فوت گشتاور) و یا موتور ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر خورجینی (۳۰۶ اسب بخار نیرو و ۲۷۷ پوند فوت گشتاور) را انتخاب کرد. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده هشت سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

اینفینیتیQ۵۰

قیمت پایه: ۳۷ هزار و ۶۰۵ دلاراین خودرو به موتور ۳.۷ لیتری ۶ سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۳۲۸ اسب بخار نیرو و ۲۶۹ پوندفوت گشتاور را دارد، مجهز بوده و امکان انتخاب موتور هیبرید نیز وجود دارد. نیروی موتور اینفینیتیQ۵۰توسط یک جعبه دنده هفت سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

ب ام و سری ۴

قیمت پایه: ۴۱ هزار و ۹۷۵ دلاربرای این خودرو امکان سفارش موتور ۲ لیتری توربو شارژردار ۲۴۰ اسب بخاری چهار سیلندر و یا موتور ۳ لیتری توربوشارژردار ۳۰۰ اسب بخاری شش سیلندر وجود دارد. طراحی ظاهری این خودرو تا حدود زیادی شبیه به سدان های سری ۳ ب ام و است.

ب ام وi۳

قیمت پایه: ۴۲ هزار و ۲۷۵ دلارب ام وi۳از بدنه فیبر کربنی و یک موتور الکتریکی که با یک بار شارژ کامل قابلیت طی مسافت ۱۱۸ مایلی را دارد، سود می برد. اما در آب و هوای سرد به احتمال زیاد این مسافت به ۸۱ مایل کاهش می یابد. برای افزایش دامنه حرکت این خودرو امکان سفارش یک موتور دو سیلندر ۶۵۰ سی سی بنزینی که به عنوان ژنراتور برای باتری ها عمل می کند، وجود دارد.

شورلتSS

قیمت پایه ۴۴ هزار و ۴۷۰ دلاراین خودرو از یک موتور ۶.۲ لیتری هشت سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۴۱۵ اسب بخار نیرو و ۴۱۵ پوندفوت گشتاور را دارد، سود می برد. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده شش سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

کادیلاکCTS

قیمت پایه: ۴۶ هزار و ۲۵ دلار


کادیلاکCTSبا طراحی جدید خود حریف مستقیم ب ام و سری ۵ محسوب می شود که با توجه به کاهش وزن و گزینه های مختلف در زمینه انتخاب موتور به خوبی می تواند با رقیب باواریایی خود دست و پنجه نرم کند.

آکوراRLX

قیمت پایه: ۴۹ هزار و ۳۴۵ دلارخودرو جدید آکوراRLXکه جایگزین مدلRLشده از یک موتور ۳.۵ لیتری شش سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۳۱۰ اسب بخار نیرو را دارد، سود می برد. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده شش سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود. امکان خرید مدل هیبرید این خودرو نیز وجود دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات