این خودرو تنها برای مشتریان خاصی ساخته شده. یعنی در حقیقت مشتری دیگری نمی تواند آن را انتخاب کند. سیتروئن فرانسه نسخه جدیدی از هاچ بک زیبای خود را با همکاری یک شرکت لوازم آرایشی به بازار عرضه کرد.

به گزارش ا فکارنیوز ، پیش از این دنیا سیتروئن DS۳ را به عنوان یک هاچ بک اسپرت فرانسوی می شناخت. خودرویی اسپرت که هم آقایان را به سوی خودش می کشید و هم خانم ها را. هم پیرها را هم جوان ها را.

اما اکنون ویرایش جدید این هاچ بک تنها برای یک گروه ساخته شده است؛ خانم های جوان.

پیش از بسیاری از خودروسازان برای جلب نظر این بازار منحصر به فرد اقدام به تولید محصولات می کردند که در نهایت فقط رنگ بیرون اشان قدری فانتزی بود. اما این خودرو واقعاً چیز دیگری است.

علاوه بر آن رنگ بندی خاص صورتی روی بدنه، می توان المان های گرافیکی با محوریت جنس مونث را روی آن مشاهده کرد. به گزارش بازار خبر حتی رینگ های این خودرو نیز دستکاری شده اند تا در نمای بیرونی کاملاً دخترپسند باشد.

بدون تردید عمده موفقیت این خودرو در داخل کابینش است. جایی که به معنی واقعی کلمه یک میز توالت کامل تهیه و و تدارک دیده شده است. داخل کابین مانند اتاق کودکان، سرتاسر با چشمه های فانتزی تزئین شده است.

از صندلی های صورتی گل دار گرفته تا کوسن هایی به همین رنگ. از آینه روی کنسول گرفته تا فرمان و دسته دنده همگی از سوی کارخانه با رنگ بندی خاص تولید شده اند.

سیتروئن این خودرو را در همکاری با شرکت لوازم آرایشی Benefit Cosmetics ساخته است.در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات