رئیس اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری و تلفن همراه از منطقی و واقعی شدن قیمت ها در بازار خبر داد و گفت: اکنون زمان خرید لوازم صوتی و تصویری است.

به گزارش افکارنیوز ، ابراهیم درستی اظهار کرد: مشتریان بر مبنای هزینه ای که برای خرید لوازم صوتی و تصویری در نظر دارند می توانند خرید خود را انجام دهد زیرا تنوع خرید در بازار فعلی بسیار بالا است.

وی تصریح کرد: با پرداخت حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می توان یک دستگاه صوتی تصویری با کیفیت از بازار تهران خریداری کرد.

او با اشاره به کاهش قیمت ها گفت: قیمت محصولات صوتی و تصویری در حال حاضر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بسیار کاهش یافته است.

درستی در پاسخ به سوالی مبنی بر تعریف نشدن اتحادیه های کشوری در قانون جدید نظام صنفی، گفت: قانون جدید برای اصناف به عنوان یک لطمه بزرگ تلقی می شود که خیلی از بندها نشان از کوتاهی مسوولان اصناف و وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت دهم دارد.

او ادامه داد: باید برای اتحادیه کشوری طبق قانون چهارچوب تعریف شود که در شرایط حساس بتوانند با کار کارشناسی تاثیر بسزایی بر جامعه صنوف بگذارند.

رئیس اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری و تلفن همراه تاکید کرد: اتحادیه کشوری می تواند مشکلات استان ها و بین استانی ازجمله مشکلات توزیع، حمل ونقل و نظارت برفعالیت های بین استانی را برعهده داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات