بنا بر اعلام فعالان بازار سیم کارت، قیمت سیم کارت های رند ایرانسل بسته به شماره آنها به دو تا سه میلیون تومان می رسد و خطوط رند اعتباری رایتل نیز از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشته و گاه قیمت آنها به دو میلیون تومان هم می رسد.

به گزارش افکارنیوز ، خطوط رند همراه اول نیز بسته به کد آنها و میزان رند بودن شماره قیمت های مختلفی را تجربه می کنند که گاهی تا ۷۰ میلیون تومان هم می رسد. اما در میان سایر خط ها، این روزها سیم کارت کد یک همراه اول با قیمتی بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد و خط صفر با کد یک بسیار کم است.

کد دو نیز قیمتی بیش از یک میلیون تومان دارد که در صورت پیدا کردن خط صفر آن که البته کاری دشوار است، قیمت به یک میلیون و ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان هم می رسد. سیم کارت با کد سه نیز از ۸۰۰ هزار تومان به بالا قیمت دارد.

قیمت سیم کارت های کد چهار نیز از ۶۰۰ هزار تومان آغاز می شود که در صورت پیدا کردن سیم کارت صفر با این کد رقم مذکور تا ۸۰۰ هزار تومان هم پیش می رود. سیم کارت های کد پنج همراه اول هم قیمتی بالای ۴۵۰ هزار تومان دارند که در صورت صفر بودن این رقم به ۶۵۰ هزار تومان هم می رسد. کد شش نیز بسته به کارکرده یا صفر بودن قیمتی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان دارد.

کد هفت صفر این روزها در بازار قیمتی حدود ۴۰۰ هزار تومان دارد و کد هفت کارکرده هم بالای ۳۰۰ هزار تومان است.

سیم کارت های کد هشت در صورت ثبت نام حدود ۱۶۹ هزار تومان و به شکل آزاد بیش از ۲۳۰ هزار تومان قیمت دارند که البته به گفته ی فعالان بازار تقاضا برای خرید آنها بسیار اندک است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات