نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ اعلام کرد: افزایش حقوق داوران به امور مالی سازمان لیگ فوتبال ایران ابلاغ شد.

به گزارش افکارنیوز ، مهدی تاج اعلام کرد: باتوجه به دستمزد کم داوران و کمک داوران و برای افزایش بهروری و کمک به این قشر و بنا به مشورت با کمیته داوران، امورمالی سازمان لیگ از اول فصل جاری برای داوران و کمک داوران لیگ های دسته اول، دوم و سوم باشگاه های ایران افزایش ۵۰ درصدی حقوق و دستمزد را اعمال کرده است.

وی ادامه داد: برای داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال ایران نیز از ابتدای نیم فصل افزایش ۳۰ درصدی را اعمال خواهیم کرد.

رئیس سازمان لیگ گفت: اثرات ناشی از این افزایش دستمزد برای سازمان لیگ بالغ بر ۵میلیارد ریال است، البته عقیده دارم که حقوق داوران در مقام مقایسه با دیگر حوزه ها در فوتبال بسیار ناچیز است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره نامه پیشنهادی این سازمان به رئیس فدراسیون فوتبال درباره زمان خاتمه رقابت های لیگ و برگزاری جام حذفی اظهار داشت: اکنون فوتبال ما به واسطه حضور تیم ملی در جام جهانی در شرایط خاصی قرار گرفته است.

وی افزود: از طرفی تیم ملی و از سوی دیگر تیم های حاضر در لیگ برتر و نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا حائز اهمیت هستند و باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که به تیم ملی و فوتبال ما لطمه وارد نشود.

تاج افزود: هیئت رئیسه سازمان لیگ آمادگی خود را به رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرده است زیرا تصمیم گیری های کلان در حوزه اختیارات ایشان است.

رئیس سازمان لیگ گفت: امیدوارم رئیس فدراسیون فوتبال همه شرایط را مد نظر قرار داده و کم خرج ترین و پرسود ترین راه را برای موفقیت فوتبال ایران انتخاب و ابلاغ کندتا زمینه پاسخگوی های بعدی را فراهم کرده و از طرفی زمان دقیق پایان لیگ، جام حذفی وشرایط حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.

تاج افزود: معتقدم واگذاری انتخاب اصلح ترین راه به رئیس فدراسیون فوتبال انتقال مشکل از محلی به محلی دیگر نیست بلکه این موضوع کمک می کند تصمیم نهایی به سرعت اتخاذ و ابلاغ شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات