دکتر دیواندری دارای دکترای مدیریت استراتژیک و درجه استادی دانشگاه است که پیش از این سمت مدیرعاملی بانک ملت را عهده دار بوده و از مدیران خوشنام و پیشرو در صنعت بانکداری کشور محسوب می شود.

به گزارش افکار، در پی استعفای آقای علی سلیمانی شایسته از مدیرعاملی بانک پارسیان، اعضای هیئت مدیره بانک پارسیان در جلسه مورخ ۹/۱۰/۹۲ ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های آقای شایسته طی سه دوره مدیریت بانکی وی، با استعفای ایشان موافقت بعمل آورد و به اتفاق آراء آقای دکتر علی دیواندری را به سمت مدیرعامل بانک پارسیان و همزمان آقای غلامرضا سلیمانی امیری را به عنوان رییس هیات مدیره بانک پارسیان برگزید.

آقای دکتر دیواندری دارای دکترای مدیریت استراتژیک و درجه استادی دانشگاه است که پیش از این سمت مدیرعاملی بانک ملت را عهده دار بوده و از مدیران خوشنام و پیشرو در صنعت بانکداری کشور محسوب می شود.

شایان توجه است؛ آقای شایسته، مدیرعامل پیشین بانک پارسیان بدلیل تجربه و توان بانکی، همچنان به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره بانک پارسیان خواهد بود.

شایان توجه است؛ در زمان مدیرعاملی آقای شایسته، بانک پارسیان به سمت جوان گرایی سوق یافت و توانست با حفظ پیشگامی در عرصه بانکداری و تنوع بخشی و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، افتخارات ارزنده ای را در عرصه ملی و جهانی کسب کند. ایستادن بر سکوی نخست بانک های کشور در شاخص درآمد و فروش برای چهار سال پیاپی بر اساس رتبه بندی IMI۱۰۰، کسب رتبه اول میان بانک های خصوصی کشور و سیزدهمین موسسه اسلامی جهان بر اساس شاخص دارایی های منطبق بر شریعت از سوی نشریه بنکر، برترین بانک ایران در بازدهی سرمایه (شاخص عملکرد نسبت سود به سرمایه) در رتبه بندی ۱۰۰۰ بانک برترجهان توسط رتبه بندی Banker و همچنین برترین بانک اسلامی ایران و برترین بانک ایران در بانکداری خرد، براساس رتبه بندی۲۰۱۳ نشریه بین المللیThe Asset گوشه ای از درخشان ترین دستاوردهای زمان تصدی آقای شایسته در سمت مدیرعاملی بانک طی ۸ سال گذشته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات