مروری بر قیمت سیم کارت در بازار گویای آن است که سیر نزولی قیمت سیم کارت این روزها به آهستگی ادامه دارد.

به گزارش افکارنیوز ، در حال حاضر خطوط همراه اول با کد ۱ به طور میانگین قیمتی حدود یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان دارند که البته قیمت سیم کارت ها بسته به رند بودن آنها متغیر است.

سیم کارت کد ۲ نیز این روزها به طور متوسط حدود ۹۰۰ تا ۹۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

کد ۳ به طور متوسط ۷۵۰، کد ۴ حدود ۵۵۰ و کد ۵ تقریبا ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسند که البته درباره ی این خط ها نیز میزان رند بودن سیم کارت تاثیر مستقیمی در قیمت دارد.

هم چنین در حال حاضر سیم کارت کد ۶ با قیمتی حدود ۳۷۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به فروش می رسد و سیم کارت کد هفت صفر که این روزها کمتر در بازار وجود دارد، قیمتی حدود ۴۰۰ هزار تومان دارد. خط هفت کارکرده هم با رقمی حدود ۳۵۰ تا ۳۶۰ هزار تومان به فروش می رسد.

سیم کارت های کد هشت هم دربازار در صورت صفر بودن قیمتی حدود ۲۰۰ هزار تومان و در صورت کارکرده بودن بین ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان دارند.

بنابر اعلام فعالان بازار سیم کارت، این روزها برای خرید و فروش سیم کارت های رند شاید نتوان قیمت های مشخصی اعلام کرد، چرا که در بسیاری از موارد قیمت این خطوط به طور توافقی میان فروشنده و خریدار تعیین می شود. با این وجود اکنون کد های ۱۱۱ معمولا قیمتی به مراتب بیش از سایر کد های خط یک دارند و قیمت آنها به طور متوسط از ۳۰ میلیون تومان شروع می شود و گاه حتی ممکن است قیمت آنها به میلیارد نیز برسد.

بنابر اعلام فعالان بازار قیمت این سیم کارت ها به گونه ای است که حتی نمی توان برای آنها یک نهایت مشخص کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات