موبایل ها امروزه به وسایلی همه کاره تبدیل شده اند. افزایش کاربردهای یک تلفن همراه باعث شده تا میزان مصرف باتری این وسایل نیز افزایش یابد

به گزارش افکارنیوز ، در حالت عادی تلفن های همراه به مقدار مصرف یک روز برای شما کار می کنند تا دوباره به شارژ نیازمند شوند اما این موضوع درباره همه تلفن ها حقیقت ندارد.

بسیاری از گوشی ها به سرعت شارژ باتری خود را مصرف می کنند و بسیاری دیگر می توانند تا مدت زمانی طولانی با یکبار شارژ برای شما کار کنند.

در این گزارش ۶ تلفن همراه موجود در بازار با بهترین باتری ها را برای شما معرفی می کنیم.

تمامی تلفن های این فهرست در شرایط یکسان و کنترل شده آزمایش شده اند. بازدهی معمول تلفن های همراه به شرایط بسیاری همچون قدرت فرکانس شبکه، میزان نور صفحه، بلندی صدا و چندین مورد دیگر بستگی دارد.موتورولا Droid Maxx

این گوشی یک صفحه نمایش بزرگ و زیبا دارد و می تواند با استفاده از دوربین قدرتمند خود تصاویری زیبا برای شما تهیه کند. اما ویژگی واقعی این دستگاه باتری آن است که می تواند به مدت ۱۵ ساعت ۵۰ دقیقه به صورت متوالی ویدیو پخش کند.

سامسونگ Galaxy Note ۳

سومین نسل از نوت سامسونگ با پیشرفتی عال در زمینه باتری تبدیل به یکی از بهترین تلفن ها در این زمینه شده است. با اینکه گلکسی اس ۳ صفحه نمایشی بسیار بزرگ دارد اما می تواند به صورت ۱۵ ساعت به طور متوالی برای شما کار کند.
ال جی G Flex

تلفنی جالب که با صفحه نمایش منحنی به تازگی وارد بازار شده است. جی فلکس علاوه بر قابلیت خود ترمیمی قاب پشت دستگاه می تواند تا ۸۸ کیلوگرم فشار را تحمل کند. در آزمایشات انجام شده این تلفن توانست به مدت ۱۷ ساعت ۴۹ دقیق به طور متوالی ویدیو پخش کند.
سامسونگ Galaxy S۳ mini

با اینکه نسخه اصلی این تلفن در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد، نسخه مینی با بهبود چشم گیری در بخش باتری در سال ۲۰۱۳ به بازار آمد. این گوشی می تواند یه مدت ۱۴ ساعت و ۶ دقیق برای شما کار کند.موتورولا Moto X

جالب ترین تلفن همراه موتورولا با میزان بازدهی ۱۰ ساعت و ۹ دقیقه با یکبار شارژ یکی از بهترین ها در بازار است.
سامسونگ Galaxy Express

با دوربینی ۵ مگاپیکسلی و قابلیت اتصال به شبکه ۴جی این تلفن به تعدادی از بهترین و جدیدترین امکانات موجود مجهز است. گلکسی اکسپرس می تواند ه مدت ۱۴ ساعت و ۳۵ دقیق با یکبار شارژ کامل برای کاربران کار کند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات