پورمختار با بیان این که حدود ۱۴،۱۵ شکایت در زمینه زمین خواری وجود دارد که به ۶ استان برمی گردد اما کلا گزارش ها را تا وقتی که نهایی نشده است، نمی شود اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز ، در حال حاضر در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ۱۴ پرونده شکایت بابت زمین خواری را تحت بررسی قرار داده است. محمدعلی پورمختار، رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به بررسی پرونده های مربوط به زمین خواری اظهار داشت: هم اکنون جمع بندی خاصی در رابطه با جزئیات ندارم و نمی تواند عدد و رقمی دقیق باید متراژ زمین ها بگویم، اما در کل گزارش ها سنگین است.

وی در پاسخ به این پرسش که پرسید این پرونده ها به چه زمان هایی برمی گردد؟ افزود: به زمان های مختلفی مربوط می شود. روندی طی شده است و این روند هم اکنون نیز ادامه داد.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح کرد: نمی شود گفت که چنین پرونده هایی در دولت قبل وجود داشته است و در دولت جدید وجود ندارد. ما در این دولت نیز شاهد هستیم که زمین خواری همچنان ادامه دارد؛ اما با وجود حساسیت های حال حاضر، انتظار داریم که دستگاه های مسئول به صورت فعال نسبت به این موضوع ورود کنند.

پورمختار با بیان این که حدود ۱۴،۱۵ شکایت در زمینه زمین خواری وجود دارد که به ۶ استان برمی گردد، عنوان کرد: تنها پرونده دماوند ما حدود ۲هزار هکتار است، اما کلا گزارش ها را تا وقتی که نهایی نشده است، نمی شود اعلام کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات