فرماندار الیگودرز خبر داد

فرماندار الیگودرز گفت: شروع عملیات اجرایی راه‌آهن ازنا، الیگودرز به اصفهان در دهه فجر یکی از پروژه‌هایی است که امسال ۱۸ میلیارد تومان برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

سید ولی الله رضوی نژاد اظهار کرد: در دهه مبارک فجر در مجموع ۳۵۰ برنامه مختلف در شهرستان الیگودرز اجرا می شود.

وی افزود: از این تعداد برنامه ۳۳ پروژه عمرانی کلنگ زنی، احداث و بهره برداری می شود که برای اجرا و بهره برداری از این طرح ها بیش از ۴۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

رضوی نژاد تصریح کرد: شروع عملیات اجرایی راه آهن ازنا، الیگودرز به اصفهان در دهه فجر یکی از پروژه هایی است که امسال ۱۸ میلیارد تومان برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

فرماندار الیگودرز گفت: افتتاح ۷۰۰ واحد مسکن مهر، کلنگ احداث مجتمع ۲ هزار راسی پرورش گاو شیری پگاه و افتتاح استخر بزرگ خیرین دانش آموزی توسط احمدرضا گودرزی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از جمله طرح های دهه فجر در الیگودرز است.

وی بیان کرد: گازرسانی به مراکز دو بخش بربرود شرقی و غربی به مرکزیت دهستان فرسش و شاپورآباد و پروژه بسته بندی صنایع قضایی یاشیل به مدیریت هوشیار از دیگر پروژه های دهه مبارک فجر در الیگودرز است.

رضوی نژاد خاطرنشان کرد: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان است که مسئولان باید به این امر توجه بیشتری داشته باشند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات