رئیس دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد

رئیس دانشکده علوم قرآنی‌خرم‌آباد گفت: عملیات اجرایی دانشکده علوم قرآنی خرم آباد به زودی آغاز و ساخت این دانشکده شروع می شود.

دانشگاه معارف و علوم قرآنی کشور تصمیم گرفته بود دانشکده علوم قرآنی خرم‎ آباد را منحل کند که با پیگیری های انجام شده از طرف نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار محترم اعتباری برای این دانشکده قرآنی در خرم آباد اختصاص یافت و با تزریق بودجه دیگر این دانشکده منحل نمی شود. عشریه بیان کرد: در زمان استاندار قبلی زمینی به مساحت ۸ هکتار به این دانشکده اختصاص یافت و قرار شد از اعتبارات استانی مبلغ دومیلیارد تومان به این دانشکده داده شود ولی بعد از گذشت چند سال هنوز هیچ اعتبار و هزینه ای بدست ما نرسیده است.

وی افزود: خوشبختانه در ماهای اخیر استاندار محترم مهندس بازوند مبلغ ۵۳۷ میلیون تومان برای کمک به هزینه های جاری دانشکده اختصاص دادند تا این دانشکده سرپا بماند.

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی این دانشکده به زودی آغاز و ساخت این دانشکده شروع می شود و فعلا بحث منحل شدن این دانشکده منتفی است.

وی افزود: امیدواریم مسئولان مربوطه با تلاش و همت بیشتر اعتبار کافی برای این دانشکده قرانی مهیا کنند و مانع از انحلال این دانشکده شوند.

عشریه تصریح کرد: از حجت الاسلام میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و مهندس بازوند استاندار لرستان که با پیگیری های خود مانع از انحلال این دانشکده شدند تشکر می کنم که بدن کمک های آن ها امکان نگهداشتن این دانشکده ممکن نبود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات