رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد:

رئیس اتاق بازرگانی خرم‌آباد گفت: سمینار آموزشی برند و برندسازی ۱۴ اسفندماه با سخنرانی اکبر گداری دبیر کمیسیون تخصصی نام و نشان تجاری سازمان توسعه تجارت ایران در خرم آباد برگزار می شود.

به گزارش لرستان خبراز خرم آباد، حسین سلاح ورزی امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری سمینار آموزشی یک روزه برند و برندسازی خبر داد و اظهار کرد: واحد آموزش اتاق خرم آباد در راستای ارتقای سطح دانش تخصصی اعضای خود و سایر فعالان اقتصادی استان این سمینار آموزشی را در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار می نماید.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد گفت: سمینار آموزشی برند و برندسازی چهار شنبه ۱۴ اسفندماه با سخنرانی اکبر گداری دبیر کمیسیون تخصصی نام و نشان تجاری سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود.

سلاح ورزی بیان کرد: در پایان این سمینار، گواهینامه ی معتبر از مؤسسه ی آموزشی و پژوهشی اتاق ایران به شرکت کنندگان ارائه می شود.

سلاح ورزی تصریح کرد: علاقمندان می توانند برای نام نویسی در سمینار آموزشی که به صورت رایگان برگزار می، حداکثر تا تاریخ سه شنبه ۱۳/۱۲/۹۲ درصورت تکمیل مدارک ثبت نام با واحد آموزش اتاق خرم آباد تماس حاصل فرمایند.

وی اظهار کرد: علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر با با شماره تلفن های ۳۰ و ۲۹ و ۳۲۲۷۹۱۹ تماس حاصل کنند و یا به سایت اتاق خرم آباد به آدرس www. khdccima. ir مراجعه کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات