رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد خبر داد:

رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد گفت: باید تولیدات لرستان را برای صادرات بالا ببریم که این افزایش تولید نیازمند ورود بخش خصوصی در بحث تولید است.

حسین سلاحورزی ظهر امروز در در کارگروه امور اقتصاد و تولیدی استان، اظهار کرد: ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی در این راستا است که میزان اجرایی شدن اهداف سند چشم انداز کشور بررسی و مشخص شود که چه میزان از این اهداف اجرایی شده و چه اندازه از این اهداف فاصله گرفته ایم. وی افزود: ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای بهبود شاخص های اقتصاد اقتصادی صورت گرفته است.

حجت الله بیرانوند رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان نیز در این جلسه اظهار کرد: ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، به کارگیری منابع برای پیشرفت کشور در زمینه تولید واقتصاد است و تمام مسئولان باید برای اجرای این سیاست ها تلاش کنند و زمینه اجرای آن ها در جامعه را فراهم سازند.

وی افزود: هم اکنون برای تامین اقلام اساسی بیش از ۹۰ درصد وابسته هستیم و باید با به کارگیری تمام ظرفیت ها و امکانات داخلی این وابستگی را کاهش دهیم و در تولید اقلام مصرفی خودکفا شویم.

بیرانوند گفت: باید تولیدات لرستان را برای صادرات بالا ببریم که این افزایش تولید نیازمند ورود بخش خصوصی در بحث تولید است که به عنوان مثال کشور عراق می تواند بازار خوبی برای عرضه کالاهای صادراتی استان باشد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات