استاندار لرستان:

احداث زائر سرای فاطمه الزهرا (س) حرکتی جهادی در عرصه فرهنگ و اقتصاد است و با بهره برداری از این مجموعه می توان گفت اقدامی بزرگ در راستای رشد و توسعه فرهنگ دینی و مذهبی در جامعه است.

هوشنگ بازوند در حاشیه گردهمایی هیئت مؤسس بنیاد زائر فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: تمامی فعالیت های اجرایی و عمرانی بر اساس شعار امسال مبنی بر عزم ملی و مدیریت جهادی انجام می شود. وی افزود: زائر سرای فاطمه زهرا (س) درمشهد مقدس برای تحقق سخنان مقام معظم رهبری در مورد رشد و توسعه عرصه فرهنگ احداث می شود.

بازوند بیان کرد: احداث این زائر سرا با برنامه ریزی علمی و کارشناسی و پرهیز از فرصت سوزی انجام می شود.

استاندار لرستان گفت: عملیات اجرایی این زائر سرا با برنامه ریزی دقیق به زودی شروع به کار می کند و با توجه به شعار امسال مبنی بر عزم ملی و مدیریت جهادی در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری می رسد.

بازوند تصریح کرد: احداث این زائر سرا حرکتی جهادی در عرصه فرهنگ و اقتصاد است و با بهره برداری از این مجموعه می توان گفت اقدامی بزرگ در راستای رشد و توسعه فرهنگ دینی و مذهبی در جامعه است.

وی از مزایای فرهنگی این زائر سرابرای بهره مندی مسافران لرستانی در سفر مشهد خبر داد و گفت: تمامی هیات مدیره و مسئولان ذی ربط در راستای تحقق شعار سال باید تلاش بیشتری داشته باشند.

بازوند با اشاره به مدت زمان احداث این زائر سرا گفت: عملیات اجرایی این زائر سرا باید کمتر دوسال باشد که اعتبار مورد نیاز برای این زائر سرا ۲۰۰میلیارد تومان پیش بینی شده است که با کمک خیرین تامین می شود.

استاندار لرستان با اشاره به رایگان بودن زمین و پروانه ساخت رایگان این سرا، بیان کرد: این یک فرصت بزرگ است و باید به نحو احسن از آن استفاده کرد مسئولان و هیئت مدیره و هیات امنا برای هرچه سریعتر به بهره برداری رسیدن این زائر سرا تلاش کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات