فرماندار پلدختر:

لرستان خبر: فرماندار پلدختر گفت: فقر فرهنگی سبب به وجود آمدن فقر اقتصادی می شود و برای توسعه اقتصادی در جامعه باید اول جامعه را از نظر فرهنگی ارتقاء دهیم.

به گزارش لرستان خبر از پلدختر ، قدرت الله ترابی نژاد امروز در همایش تأثیر سبک زندگی در ارتقاء سلامت در پلدختر اظهار کرد: یکی از اهداف دولت یازدهم ارتقاء سلامت و تبیین سیاست های کلی سلامت در جامعه است که با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها درصدد تحقق اهداف این سیاست ها است.
وی افزود: بهبود و ارتقاء بخش سلامت یک حرکت دسته جمعی است که با عزمی ملی در راستای تحقق شعار سال صورت می گیرد.
  ترابی نژاد تصریح کرد: نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری زمینه ای را فراهم کرده است که مردم با مشارکت جدی در امور کشور و در سازندگی کشور از تمام ظرفیت ها و استعداد های خود استفاده نمایند.
فرماندار پلدختر بیان کرد: با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها حدود ۴ هزار و۸۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی به حوزه سلامت اختصاص داده می شود و همه مسؤلان دولتی باید برای ارتقاء شاخص های سلامت در کشور تلاش نمایند.
وی اظهار کرد: تحقق اهداف مقام معظم رهبری در مقوله های فرهنگ و اقتصاد منوط به عزم ملی و همراهی و همدلی مردم است و توسعه در همه زمینه ها زمانی محقق می شود که سلامت عمومی در جامعه وجود داشته باشد.
ترابی نژاد افزود: فقر فرهنگی سبب به وجود آمدن فقر اقتصادی می شود و برای توسعه اقتصادی در جامعه باید اول جامعه را از نظر فرهنگی ارتقاء دهیم.
فرماندار پلدختر گفت: توسعه پایدار بدون ارتقاء سلامت امکان پذیر نیست و پویایی جامعه در گروی داشتن افرادی سالم است.
وی بیان کرد: برای تکامل و پیشرفت جامعه باید اول سلامت آن جامعه را تضمین نمود زیرا عقل سالم در بدن سالم است و در صورتی که سلامت جامعه تضمین شورد عزت نفس و امید به آینده برای انسان به ارمغان می آید.
 
انتهای پیام/
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات