معاون استاندار لرستان:

لرستان خبر: معاون استاندار لرستان گفت: برای تکمیل پروژه کمربندی بروجرد، طرح سامانه کنترلی پایش تصویری و پل دسترسی در این شهرستان اعتباری بیش از ۳۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

به گزارش لرستان خبر از بروجرد، مجید کیانپور امروز در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار بروجرد اظهار کرد: استانداری لرستان از نظر تخصیص بودجه عمرانی در سال 93 با تخصیص 320 میلیارد تومان جایگاه نهم را در کشور به خود اختصاص داده است  و این در حالی است که لرستان در سال گذشته با 275 میلیارد تومان جایگاه 22 را در بین استان های کشور به خود اختصاص داده بود.

وی افزود: این صعود 13 پله ای در زمینه تخصیص اعتبارات عمرانی استان مرهون مدیریت ارشد استانی و نمایندگان مجلس بوده است که در راستای فقر زدایی و محرومیت زدایی به لرستان اختصاص داده شده است.

کیانپور تصریح کرد: جلب رضایت شهروندان در زمینه مدیریت شهری و توجه به این موضوع با استفاده از طرح ها و ایده های جدید مدیریتی و اجرایی می تواند در راستای خدمت رسانی به مردم مؤثر واقع شود.

معاون امور عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر خلاقیت، تفکر و ایده پردازی در حوزه مدیریت شهری، بیان کرد: فراهم کردن زمینه جذب و مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های عمران شهری و تامین منابع درآمدی پایدار از دیگر اقدامات مهم و موثر برای خدمت رسانی بهینه شهرداری ها به مردم و دستیابی به رشد، توسعه و زیباسازی شهرهای استان است.

وی اظهار کرد: شورای شهر و شهرداری بروجرد باید تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه گذار و ورود بخش خصوصی در اجرای طرح های اقتصادی و عمرانی این شهرستان بکار گیرند.

کیانپور افزود: برای تکمیل پروژه کمربندی بروجرد، طرح سامانه کنترلی پایش تصویری و پل دسترسی در این شهرستان اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال به بروجرد اختصاص داده شده است و ستاد بحران لرستان نیز موظف شده است که دو دستگاه خودرو آتشنشان و 10 دستگاه خودروی امدادی را به شهرداری بروجرد واگذار کند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات