نایب رئیس شورای شهر خرم آباد خبر داد

لرستان خبر: نایب رئیس شورای شهر خرم آباد گفت: نرخ کرایه تاکسی درون شهری ۳۵ درصدی افزایش یافته که این افزایش کرایه از امروز به صورت رسمی در سطح شهر اجرا می شود.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد،  رستم کوشکی امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار کرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر خرم آباد، نرخ کرایه تاکسی درون شهری 35 درصدی افزایش یافته که این افزایش کرایه از امروز به صورت رسمی در سطح شهر اجرا می شود.

وی افزود: براساس این مصوبه، نرخ کرایه تاکسی در هر مسیر شهر از دو هزار و 500 ریال به سه هزار و 500 ریال افزایش یافته است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد بیان کرد: شهر خرم آباد دارای 53 مسیر و خط تاکسیرانی است که نرخ جدید تمامی این مسیرها برای سال جاری مشخص و ضمن ابلاغ به رانندگان تاکسی، برای اطلاع مردم نیز اعلام شده است.

وی تصریح کرد: کمیسیون خدمات شهری خرم آباد با توجه به وظیفه ای که بر عهده دارد، در تعیین نرخ جدید کرایه تاکسی های این شهر هشت جلسه رسمی با حضور کارشناسان خبره برگزار کرده است.

وی افزود: دریافت هرگونه وجه اضافه نسبت به نرخ های مصوب و اعلام شده، تخلف محسوب شده و با افراد خاطی برابر قانون برخورد می شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد در ادامه به فعالیت مسافربرهای شخصی در سطح شهر اشاره کرد و گفت: فعالیت خودروهای شخصی در زمینه حمل و جابجایی مسافر، یکی از مشکلات شورای شهر و شهرداری در زمینه خدمت رسانی به مردم است چراکه نظارت خاص و مشخصی بر فعالیت این گروه وجود ندارد.

کوشکی در خصوص فعالیت اتوبوس های درون شهری نیز گفت: نرخ جدید کرایه برای اتوبوس های درون شهری نیز به زودی از طریق شورای اسلامی شهر خرم آباد اعلام خواهد شد.

به گفته وی، شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه اجرای مصوبه تعیین کرایه تاکسی در سطح شهر خرم آباد، موارد را از طریق شماره تلفن 3243204 گزارش کنند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات