رئیس سابق صنعت، معدن لرستان:

لرستان خبر: رئیس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حوزه انبارها و زیرساخت‌ها بیش از ۵۰۰ هزار تن ظرفیت ذخیره کالاهای استراتژی را در لرستان داریم.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، حجت‌الله بیرانوند عصر امروز در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار کرد: در دوران ریاست من در سازمان، مشکلات واحدهای صنعتی عدیده بود و به علت عدم حمایت ها این حوزه مظلوم واقع شد.

وی افزود: جلسات متعددی را برای رفع مشکل واحدهای صنعتی برگزار کردیم که بعضی از آنها به نتیجه رسید و خیلی از آن ها نیز به نتیجه نرسید.

رئیس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد: با وجود اینکه بسیاری از بسته های حمایتی واحدهای صنعتی عملیاتی نشد ولی با تمام مشکلات موجود توانستیم اشتغال این واحدها را حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: در حوزه طرح های نیمه تمام اولویت بندی های لازم صورت گرفت و در مواردی که حجم سرمایه گذاری بالا بود موانع را برطرف کردیم و در ارتباط با طرح های جدید سعی شد این طرح ها متناسب با ظرفیت های استان احداث شود.

بیرانوند خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه لرستان در حوزه معدن ظرفیت های بالایی دارد اقداماتی برای گسترش عملیات اکتشاف انجام شد، ولی در راستای توسعه اشتغال و درآمد در این حوزه اقدامات خوبی انجام نشده است.

رئیس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حوزه تجارت در راستای برپایی مجتمع های صنفی، تجمیع فعالیت های اصناف و ایجاد بانک اطلاعاتی اصناف اقدامات خوبی انجام شده است.

وی عنوان کرد: در حوزه انبارها و زیرساخت ها نیز بیش از 500 هزار تن ظرفیت ذخیره کالاهای استراتژی را در استان داریم.

بیرانوند تجهیز آزمایشگاهای کنترل کیفی و تعامل مناسب با اتاق بازرگانی را از دیگر اقدامات این سازمان دانست و گفت: تدوین برنامه عملیاتی سال 93 متناسب با اسناد بالادستی و متناسب با اقتصاد مقاومتی از اقدامات دیگر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوده است.

رئیس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان برای رئیس جدید این سازمان آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم تمامی کم و کاستی هایی که در دوران ریاست من بوده است با راهکارها و تدبیر مدیریت ایشان جبران شود.

انتهای پیام/ آ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات