معاون جهاد کشاورزی لرستان:

لرستان خبر: معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالانه ۴۶ هزار تن گوشت مرغ در استان لرستان تولید می شود که از این میزان حدود ۳۸هزار تن آن در داخل استان مصرف و مابقی به دیگر استان های کشور صادر می شود.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد،  ناصر نجیب زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد با اشاره به ذخیره سازی گوشت مورد نیاز لرستان اظهار کرد: سه هزار تن گوشت مرغ منجمد در استان لرستان ذخیره سازی شده است که نگرانی از بابت گوشت مرغ در استان لرستان نداریم.

وی افزود: ذخیره این میزان گوشت مرغ به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت عرضه گوشت انجام شده و اقدامات لازم برای عقد قرارداد استفاده از سردخانه در استان های همجوار لرستان نیز به منظور ذخیره سازی گوشت مرغ به میزان مناسب و موردنیاز انجام شده است.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان بیان کرد: سالانه 46 هزار تن گوشت مرغ در استان لرستان تولید می شود که از این میزان حدود 38هزار تن آن در داخل استان مصرف و مابقی به دیگر استان های کشور صادر می شود.

وی با اشاره به تعداد مرغداری های فعال در لرستان تصریح کرد: درحال حاضر 550 واحد مرغداری صنعتی در استان لرستان فعال هستند.

انتهای پیام/  ق

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات