معاون اول رئیس‌ جمهور:

لرستان خبر: جهانگیری خاطرنشان کرد: استان لرستان در برخی از شاخص‌ها مانند بیکاری وضعیت نگران‌کننده‌ای دارد اما در این زمینه همه مسئولان باید تلاش خود را بیشتر کنند. باید برای توسعه استان لرستان یک اراده جدی به وجود بیاید.

به گزارش لرستان خبر، اسحاق جهانگیری دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: طی بازدیدهایی که امروز از برخی پروژه‌های استان لرستان داشته‌ایم تلاش خود را به کار می‌بریم تا برخی از پروژه‌های نیمه تمام در این استان بر اساس اولویت تکمیل شوند.

 

وی افزود: امسال نیز پتروشیمی لرستان به بهره‌برداری می‌رسد و پیش‌بینی می‌شود که یک تا دو از سدهای مهم این استان به بهره‌برداری برسد.

 

جهانگیری به نرخ بیکاری بالای استان لرستان اشاره کرد و گفت: پایین آمدن نرخ بیکاری در استان در زمان کوتاهی ممکن نیست اما ما تلاش خود را در بخش دولتی برای توسعه استان به کار می‌گیرم.

 

معاون اول رئیس جمهور در ادامه یادآور شد: وزیر‌ کشور را ملزم می‌کنیم تا در زمینه توسعه لرستان توجه ویژه‌ای داشته باشند زیرا این استان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در بخش‌های مختلف است.

 

جهانگیری عنوان داشت: استان لرستان در بخش زیرساخت‌های در حد استان های یک و دو کشور است که سرمایه‌گذاران می‌توانند در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند.

 

معاون اول رئیس جمهور در ادامه یادآور شد: باید برای توسعه استان لرستان یک اراده جدی به وجود بیاید.

 

جهانگیری خاطرنشان کرد: استان لرستان در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب قرار دارد و به راحتی می‌تواند به بازارهای اصلی کشور دست یابد.زیرا تمام بازارهای اصلی کشور در اطراف لرستان قرار دارند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات