نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بسیاری از مشکلات ما ناشی از سوءتدبیر است و به جای اینکه اهل تدبیر، کفایت و امانت باشیم، اهل ریاست، پست و مقام دنیا هستیم.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان که با حضور معاون اول رئیس جمهور در خرم‌آباد برگزار شد، ضمن تبریک ماه شعبان و تقدیر از معاون اول رئیس جمهور و استاندار لرستان، اظهار داشت: در میان مسئولیت‌های اجتماعی، مسئولیت مدیریت بسیار حساس و با اهمیت است.

 

وی با بیان اینکه  پیامبر اکرم(ص) در خصوص صلاحیت مدیران می‌فرماید که مدیری برای مدیریت صلاحیت دارد که سه خصلت داشته باشد، ادامه داد: یکی از این خصلت‌ها پرهیزگاری، تقوا، خداترسی و دینداری است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: برای اجرای عدالت و رسیدن به اهداف نظام اسلامی نیازمند به کسانی هستیم که دارای دین قوی باشند؛ مدیری که دین داشته باشد مانع لغزش و خطای آن مدیر می‌شود.

 

امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه یکی دیگر از صفت‌های یک مدیر حلم و بردباری، سعه‌صدر و ... است، تدبیر،‌ توانایی و کفایت یک مدیر را مهم برشمرد و متذکر شد: اگر مدیری تدبیر داشته باشد در کار خود موفق است.

 

میرعمادی اضافه کرد: شعاری که حجت‌الاسلام روحانی به عنوان «تدبیر و اعتدال» مبنا قرار داده است، یک شعار اصیل و اسلامی است که اگر به این شعار عمل شود، بسیاری از مشکلات جامعه حل می‌شود.

 

وی عنوان کرد: بسیاری از مشکلات ما ناشی از سوءتدبیر است و به جای اینکه اهل تدبیر، کفایت و امانت باشیم، اهل ریاست، پست و مقام دنیا هستیم.

 

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات و فقرها ناشی از سوءمدیریت‌ها است، بیان کرد: امروز نیاز اصلی جامعه ما فرهنگ و اقتصاد است، چیزی که مقام معظم رهبری روی آن دغدغه دارد و امسال را به این نام نامگذاری کرده است.

 

میرعمادی افزود: توسعه اقتصادی و فرهنگی باید هدف اصلی مسئولان باشد و رفع مشکلات اقتصادی و فرهنگی در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه امروز نیازمند وحدت و همدلی هستیم تا به هدف نهایی برسیم، اذعان داشت: ما برای رسیدن به این مسئله نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی هستیم و این مدیریت جهادی باید در تمام جامعه حاکم باشد.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان داشت: استان لرستان ظرفیت‌های قابل توجهی دارد که اگر بخواهیم این ظرفیت‌ها را به کار بگیریم باید همدل باشیم و خدمت به مردم را اصل بدانیم.

 

میرعمادی تأکید کرد: باید زیرساخت‌ها در لرستان فراهم شوند، چراکه یکی از خلأهای این استان امروز بحث زیرساخت‌هاست که باید پیگیری شود.

 

وی از استاندار لرستان به دلیل پیگیری‌های وی در بحث سرمایه‌گذاری و اشتغال تقدیر تشکر کرد و گفت: استاندار لرستان از روزی که به عنوان استاندار این استان انتخاب شده، تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات و معضلات آن به کار گرفته است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان از جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور خواست تا استان لرستان و استاندار این استان را مورد حمایت ویژه خود در زمینه های مختلف قرار دهد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات