مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان خبرداد

لرستان خبر: مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان روز دوشنبه در جمه خبرنگاران گفت: روستاهای توحید ، سفیدخانی ، چغاسبز و روستای اسدآباد شهرستان رومشکان هم اکنون از نعمت گاز برخوردار هستند.

لرستان خبر، حشمت الله شمس خرم آبادی روز دوشنبه در جمه خبرنگاران گفت: در این راستا روستاهای توحید ، سفیدخانی ، چغاسبز و روستای اسدآباد شهرستان رومشکان هم اکنون از نعمت گاز برخوردار هستند.
 

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح ها500 خانوار از گاز طبیعی بهره مند شده اند در این راستا بیش از 15 میلیارد ریال هزینه شده است.
 

وی با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستاها 15 کیلومتر شبکه پلی اتیلن اجرا شده تصریح کرد: هم اکنون طرح گازرسانی به بیش از 150ستا درنقاط مختلف استان در دست اجرا است.
 

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: در حال حاضر بیش از 98 درصد جمعیت شهری استان لرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
 

به گفته شمس خرم آبادی میزان بهره مندی جمعیت روستایی استان لرستان از شبکه گاز طبیعی نیز حدود 45 درصد است که طی امسال و سال آینده با اتمام طرح های دردست اجرای گازرسانی به روستاهها، شاهد افزایش میزان بهره مندی مناطق روستایی استان از گاز طبیعی خواهیم بود.
 

وی اظهار کرد: تعداد مشترکین مصرف کننده گاز طبیعی و بهره مند از خدمات این شرکت در استان لرستان 386 هزار مشترک با جمعیتی بیش از یک میلیون و 550 هزار نفر است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات