رئیس شعب بانک توسعه تعاون لرستان:

لرستان خبر: رئیس شعب بانک توسعه تعاون لرستان گفت: ما به دنبال جذب اعتبارات از سوی صندوق ملی توسعه برای ایجاد اشتغال هر چه بیشتر در استان لرستان هستیم و در این خصوص همه توان خود را به کار می‎گیریم.

لرستان خبر، سید محمد سید رضائی دیشب در جلسه بررسی طرحهای اشتغالزایی لرستان در خرمآباد اظهار داشت: با توجه به اینکه شورای عالی اشتغال 179 طرح اشتغالزایی را برای استان لرستان در نظر گرفته، بنابراین از این طرح‌ها سه طرح به بانک توسعه تعاون لرستان ارائه شده است.

 

وی عنوان داشت: یکی از این طرحها طرح تعاونی 7141 مربوط به یک تالار پذیرایی بوده که بانک توسعه تعاون با آن موافقت کرده است و کارهای پرداخت تسهیلات به آن انجام میشود.

 

سیدرضائی ادامه داد: طرح تعاونی تولید لبنیات 5651 مربوط به ایثارگران سفیدکوه یکی از طرحهای مورد موافقت بانک توسعه تعاون در بین طرحهای ارائه شده شورای عالی اشتغال به استان بوده است.

 

این مسئول گفت: طرح 2636 مدرسه غیرانتفاعی پارس اندیشه یکی از این طرحهاست که مورد موافقت ما نبوده اما در این کارگروه به تصویب رسیده است، بنابراین ما آمادگی حمایت از این طرحها را به طور کامل داریم و مجریان باید نسبت به تشکیل پرونده خود و انجام کارهای خود اقدام کنند.

 

سیدرضائی با اشاره به اینکه بیکاری یکی از معضلات بزرگ در استان لرستان است، ادامه داد: در این خصوص همه ما باید تلاش کنیم تا این معضل بزرگ در لرستان حل شود.

 

در ادامه مدیرکل پست‌بانک لرستان گفت: از این تعداد طرح دو طرح مربوط به پست‌بانک‏های استان است که یکی از آنها به علت چک برگشتی با مشکل روبه‌رو شده است.

 

فرزاد رستمی خاطرنشان کرد: با یکی دیگر از این طرحها موافقت کردهایم و تلاش خود را برای رفع مشکلات آنها به کار میگیریم. ایجاد اشتغال برای بیکارترین استان کشور یک وظیفه همگانی است که باید همه ما برای رفع آن دغدغه داشته باشیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات