فرماندار پلدختر خبرداد

لرستان خبر: فرماندار پلدختر: برای اجرای پروژه های عمرانی پلدختر در زمینه های مختلف 250 میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری در نظر گرفته شده است. : اعتبارات عمرانی سال گذشته حدود 130 میلیارد ریال بوده که امسال به دو برابر افزایش یافته است.

لرستان خبر ، قدرت الله ترابی نژادˈ روز یک شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پلدختر گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی پلدختر در زمینه های مختلف 250 میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری در نظر گرفته شده است.
 

وی افزود: این اعتبار در بخش های مختلف با تعیین پروژه های اجرایی توسط دستگاه های قابل اجرا تأمین خواهد شد.
 

وی افزود: اعتبارات عمرانی سال گذشته حدود 130 میلیارد ریال بوده که امسال به دو برابر افزایش یافته است.
 

وی اظهار امیدواری کرد: اعتبارات دیگری نیز از محل های استانی و ملی و وزارت خانه ها قابل دریافت است که با توجه به وضعیت شهرستان و پیگیریهای انجام شده در آینده ای نزدیک بتوان این اعتبارات را جذب نمود.
 

وی با اعلام اینکه اولویت تخصیص اعتبار به پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالااست، گفت: این اعتبار در 13 فصل شامل مسکن عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان ، دفاع ، خدمات مالی ، فنی ، آموزش، فرهنگ و گردشگری ، حمل و نقل ، رفاه ، ورزش و جوانان، کشاورزی، منابع آب، محیط زیست و صنعت و معدن است.
 

فرماندار پلدختر گفت: در دولت تدبیر و امید، مدیران باید با تدبیر و اندیشه و مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری در راستای توسعه و عمران شهرستان و اجرایی شدن طرحها و پروژه های مربوطه گام بر دارند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات