رئیس کمیته امداد دورود خبرداد

لرستان خبر: رئیس کمیته امداد دورود گفت: به منظور یاری رساندن به اقشار نیازمند و محروم جامعه و هدایت صحیح انگیزه برای جمع آوری کمک های مردمی، کمیته امداد شهرستان دورود در سه ماهه نخست امسال مبلغ 1 میلیارد و 107 میلیون و 515 هزار ریال وجوهات مردم مومن را جمع آوری کرده است تا در اسرع وقت در راستای رفع مشکلات نیازمندان مصرف شود.

لرستان خبر، اسدالله اسدی امروز در جمع خبرنگاران در شهرستان دورود اظهار کرد: میزان صدقات جمع آوری شده توسط کیته امداد شهرستان دورود در سه ماهه نخست امسال حدود 1.1 میلیارد ریال بوده است.

 

اسدی تصریح کرد: این مبلغ از طریق 19هزار صندوق کوچک، 163صندوق متوسط و 390 صندوق بزرگ جمع آوری شده است.

 

رئیس کمیته امداد دورود بیان کرد: صدقات جمع آوری شده با هدف توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری در سطح جامعه و ایجاد زمینه مناسب برای گسترش و یک پارچه سازی انفاقات و صدقات وجوهات مردم مومن و خدادوست در سطح شهرستان جمع آوری و در سرفصل‌های مختلف برای ایجاد اشتغال، هزینه های درمانی، تحصیلی، ساخت و تعمیرات مسکن، ساخت سرویس های بهداشتی، آموزش های رایگان مددجویان مستعد و جویای کار و امورات معیشتی خانواده های تحت حمایت به عنوان بعدی از توانمندسازی به حساب آنها واریز شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

 

وی با بیان اینکه توسعه مراکز نیکوکاری و مشارکت مردم در امر خدمت رسانی در مورد شناسایی و خدمات دهی، به نیازمندان به صورت مطلوب محقق شده اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح حفظ کرامت خانواده‌های تحت حمایت و بالابردن سطح فرهنگی، اجتماعی و معیشتی آنها است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان دورود از کمک‌های بی دریغ خیران در هفته اطعام و اکرام خبر داد و افزود: در آغاز هفته اطعام و اکرام خیران نیکوکار مبلغ 47 میلیون ریال وجه نقد70 پرس غذای گرم، 3 هزار قرص نان و مقدار قابل توجهی خشکبار به این نهاد برای افطاری ایتام اهدا کرده‌اند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات