مدیرکل آبفار لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل آبفار لرستان گفت: سهم لرستان از اعتبارات کشوری برای رسیدگی به امور آب و فاضلاب های روستایی حدود 3.1 درصد است که این میزان اعتبار بسیار خوب است.

لرستان خبر، علیرضا کاکاوند شامگاه شنبه در جلسه اعتبارات ملی استان لرستان در خرم آباد اظهار کرد: از محل اعتبارات ملی کشور برای بحث آبرسانی به روستاهای کشور اعتباری حدود 100 میلیار تومان در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: از این میزان اعتبار چیزی حدود 4.2 درصد تاکنون به شهرستان های استان لرستان تخصیص داده شده که البته این اعتبارات تاکنون وصول نشده است.

 

کاکاوند تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده در زمینه جذب اعتبارت برای آبرسانی به روستاهای لرستان برای شهرستان بروجرد حدود 2.5 میلیارد تومان و برای پلدختر حدود 1.7 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که این اعتبارات تا کنون تخصیص داده نشده اند.

 

رضا محمدی اصل مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز در این جلسه اظهار کرد: سهم اداره کل ورزش و جوانان لرستان از محل اعتبارات کشوری حدود 14 میلیارد تومان است که سهم خوبی است.

 

وی افزود: از میزان اعتبارت تخصیص یافته 1 میلیارد برای سالن دو ومیدانی و 1 میلیارد تومان نیز برای سکوی تماشاگران در ورزشگاه دورود تخصیص یافته است.

 

محمدی اصل بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان برای لرستان حدود 4 میلیارد و 100 میلیون تومان را در نظر گرفته است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به مجموعه های ورزشی نیمه تمام لرستان اظهار کرد: در رابطه با مجموعه سوارکاری لرستان پیگیری های لازم انجام شده است و همچنین در رابطه با دهکده المپیک لرستان نیز حدود 60 هکتار از آن به بخش خصوصی واگذار شده و از این میزان زمین جداشده است که نامه آن را نیز به وزیر ورزش و جوانان تحویل داده ایم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات