فرماندار شهرستان دورود:

لرستان خبر: فرماندار شهرستان دورود گفت: راه‌اندازی کارخانه بهراد دورود کمک خوبی به کاهش نرخ بالای بیکاری در سطح شهرستان است که امیدواریم این اتفاق هرچه سریع‌تر عملی شود. با وجود همکاری مسئولان استان و شهرستان، تا کنون برای راه‌اندازی این کارخانه اتفاق مورد توجهی رخ نداده است و ما تنها وعده شنیده‌ایم.

لرستان خبر، ماشاءالله نعمتی  پنجشنبه شب در جمع مدیران واحدهای صنعتی شهرستان دورود با اشاره به کارخانه تولید لوله بهراد دورود گفت: این کارخانه با این حجم از سرمایه‌گذاری احداث شده اما مدت‌هاست که به بهره‌برداری نرسیده است.

 

وی با اشاره به بازدید وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از این کارخانه در حاشیه سفر هیئت دولت به لرستان اظهار داشت: 60 درصد از سهام این کارخانه در اختیار سرمایه‌گذار خارجی است که متاسفانه به دلایل نامعلوم کارخانه را رها کرده و حاضر به هیچ‌گونه همکاری نیست.

 

فرماندار شهرستان دورود ضمن گلایه از شرکت فارس و خوزستان بیان داشت: شرکت فارس و خوزستان با وجود همه وعده‌های داده شده، نتیجه عملی مورد نظر را تا کنون در خصوص این کارخانه نداشته است.

 

وی با بیان اینکه مشخص نیست برای پیگیری مشکلات کارخانه بهراد دورود باید از طریق چه مرجعی اقدام کرد، گفت: امیدواریم شرکت فارس و خوزستان هرچه سریع‌تر کارخانه را تعیین تکلیف کند و حداقل مدیریت آن را مشخص کند تا فردی پاسخگوی مشکلات و پیگیری‌ها باشد.

 

فرماندار شهرستان دورود یادآور شد: راه‌اندازی کارخانه بهراد می‌تواند کمک خوبی برای رفع برخی مشکلات کارخانه فارسیت دورود هم باشد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات