در هفته دولت انجام می شود

رئیس اداره برق بروجرد گفت: اداره برق شهرستان بروجرد برای هفته دولت 12 طرح برق رسانی را در نظر گرفته است که از جمله آن نصب 4500 کنتور برق در واحدهای مسکن مهر این شهرستان است.

محمد علی خسروی در گفت و گو با لرستان خبر اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است که توانمندی های هر منطقه در کشور مشاهده شود و با اجرا  و بهره برداری از پروژه ها خدمات  شایان دولت به مردم ارائه شود که در این هفته با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها شاهد پیشرفت های کشور در زمینه های  مختلف هستیم.

 

وی با اشاره به هفته دولت افزود: هفته دولت بهانه ای برای ارائه خدمات موثر دولت به مردم است که با افتتاح و بهره برداری از پروژه های بزرگ و کوچک به پیشرفت های کشور تا حدودی کمک می شود.

 

رئیس اداره برق بروجرد بیان کرد: در هفته دولت 12 پروژه  برق رسانی در بروجرد به بهره برداری می رسد که این پروژه های برق رسانی اعتباری ببیش از 2 میلیارد و50 میلیون تومان  را به خود اختصاص داده است.

 

وی افزود: این پروژه ها شامل نصب 4 هزار و 500 کنتور در طرح مسکن مهر بروجرد برای مشترکان است که واحدهای آن ها کامل شده و آماده تحویل است.

 

خسروی عنوان کرد: همچنین افتتاح فاز یک روشنایی معابر جاده کمربندی بروجرد به طول 4 کیلومترکه مهم ترین پروژه برق رسانی بروجرد است، 5 کیلومتر شبکه فشار ضعیف زمینی است که مراحل اجرایی آن رو به پایان است که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

 

 

رئیس اداره برق بروجرد اظهار کرد: پروژه های دیگر برق رسانی در هفته دولت از جمله نصب 800 دستگاه چراغ روشنایی در روستاهای بخش اشترینان و مرکزی  بروجرد، اصلاح روشنایی معابر خیابان آیت الله بروجردی و دکتر شهیدی  و تقویت ترانس های برق در سطح این شهرستان از مهم ترین پروژه های برق رسانی در بروجرد است که در هفته دولت انجام می شود.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات