معاون منابع نیروی انسانی استانداری لرستان:

لرستان خبر: معاون منابع نیروی انسانی استانداری لرستان گفت: ما نیز تلاش خود را برای گرفتن مجوز استخدام در استان لرستان به کار گرفته‎ایم، زیرا لرستان بیشتر از هر استانی دیگر به این مجوزها نیاز دارد.

لرستان خبر، صیدعلی کورانیفر ظهر امروز ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در مراسم بهرهبرداری از گازرسانی به شش روستا و مخزن آب شهری در پلدختر اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال هفته دولت به نام امید و آرامش نامگذاری شده است، بنابراین امیدواریم با بهرهبرداری از این پروژهها آرامش در دل مردم و جامعه برقرار شود.

 

وی عنوان داشت: دولت تدبیر و امید همه تلاش خود را در راستای برگرداندن آرامش به جامعه به کار گرفته است و ما باید به کاهش نرخ تورم در دولت تدبیر و امید امیدوارتر باشیم.

 

کورانیفر اظهار داشت: امیدواریم با تلاشها و برنامههای دولت در آینده نزدیک شاهد کاهش بیشتر نرخ تورم در کشور به ویژه در استان لرستان باشیم، زیرا این استان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکند و این امر توجه بسیار دولت تدبیر و امید را میطلبد.

 

معاون منابع نیروی انسانی استانداری لرستان تصریح کرد: مسئله مهمی که باید به آن توجه شود، کاهش نرخ بیکاری در کشور به خصوص لرستان است، زیرا امروز در استان لرستان و هر خانواده یک تا چند جوان بیکار وجود دارد که ما باید برای این مشکل تدبیر ویژهای داشته باشیم که دولت نیز برای رفع این مشکل قولهایی به ما داده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات