مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)لرستان:

لرستان خبر: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)لرستان گفت: درراستای تکمیل و بهره برداری واحدهای مسکن مدد جویان تحت پوشش این نهاد 125 واحد مسکن شهری و روستایی به بهره برداری رسید .

لرستان خبر ،ˈولی اله منتظری ˈروز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با گرامیداشت ایام هفته دولت و درراستای تکمیل و بهره برداری واحدهای مسکن مدد جویان تحت پوشش این نهاد 125 واحد مسکن شهری و روستایی به بهره برداری رسید .
 

وی افزود: این واحدها با اعتبار بیش از بر 39 میلیاردو 100 میلیون ریال در سطح روستاها و شهرهای لرستان به بهره برداری رسیده است.
 

وی اظهار داشت :از این تعداد 59 واحدبه مددجویان شهری و 66 واحد به مددجویان ساکن روستاهای لرستان تحویل داده شد.
 

منتظری گفت : از مجموع این واحد ها 32 واحد در خرم آباد، سه واحد در پلدختر، 31 واحد کوهدشت، چهار واحد در چگنی و هشت واحد در دورود به بهره برداری رسیده است.
 

وی اظهار کرد : همچنین تعداد واحدهای بهره برداری شده در ازنا 32، نورآباد هفت ، الیگودرز دو ، رومشکان پنج واحد و الشتر یک واحد بهره برداری شد.
 

وی تصریح کرد : امسال در هفته دولت یکصد طرح خودکفایی کمیته امداد لرستان با اعتباری بالغ بر یک هزار و 500 میلیون ریال به بهرهبرداری رسیده ، که از این تعداد 28 طرح در شهرها و 72 طرح در روستاها بوده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات