فرماندار پلدختر:

لرستان خبر: فرماندار پلدختر امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی با بیان این که استان لرستان در گذشته استان نا امنی تلقی می شد گفت: امروز این استان از امن ترین استان های کشور است و می توان فعالیت اقتصادی خوبی در منطقه انجام داد.

لرستان خبر، به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان پلدختر روز دوشنبه درمحل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

 

 امام جمعه پلدختر در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهیدان همیشه جاوید نیروی انتظامی اظهار داشت: شهدای نیروی انتظامی بهترین هستی و جان خود را در طبق اخلاص نهادند .
 

حجت الاسلام 'علی محمد لروند' افزود: کشور ایران امن ترین کشور جهان است و از لحاظ پروازی امن ترین آسمان را دارد .
 

وی با بیان این که امروز پلیس با تلاش شبانه روزی و برخورد جدی با مجرمان به خوبی توانسته است امنیت و آرامش را در جای جای کشور برقرار کند گفت: نیروی انتظامی با قانون شکنان به شدت برخورد می کند .

وی افزود: پلیس با اشخاص و مردم عادی با دوستی و رفاقت برخورد می کند .
 

امام جمعه پلدختر گفت: بدون شک نام پلیس نیروی انتظامی برای قانون شکنان وحشت آفرین است و خواب را از چشمان آنان ربوده، اما همین نام برای بسیاری از مردم آرامش و اطمینان را به دنبال دارد.
 

حجت الاسلام 'لروند' افزود: نیروی انتظامی شهرستان پلدختر بیشترین تلاش را دارد و با همدلی و همراهی خوبی که مابین نیروهای انتظامی و دیگر ادارات وجود دارد این شهرستان را به یکی از شهرستان های امن لرستان تبدیل کرده که باید این نعمت بزرگ قدر دانسته شود.
 

فرماندار پلدختر امنیت و اشتغال را با هم دانست و افزود: تلاش نیروی انتظامی بر هیچ کس پوشیده نیست و زحمات این نیروی و سایر نیروهای مسلح و بسیجیان ، ایران را به یکی از امن ترین کشورها تبدیل کرده است.'قدرت اله ترابی نژاد' با بیان این که استان لرستان در گذشته استان نا امنی تلقی می شد گفت: امروز این استان از امن ترین استان های کشور است و می توان فعالیت اقتصادی خوبی در منطقه انجام داد.
 

وی نیروی انتظامی را از ارکان اصلی ایجاد امنیت دانست و گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا گوشه ای از خدمات ارزشمند این نیروی مردمی که شبانه روز در تامین امنیت تلاش می کنند به اطلاع مردم رسانده شود و مورد تقدیر قرار گیرد .
 

وی افزود: امروز نیروی انتظامی توانسته با بهره جستن از منویات و فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در پرتو تلاش و مجاهدت شبانه روزی نظم و امنیت را بر جامعه حاکم کند.
 

فرماندار پلدختر هفته نیروی انتظامی را به تمامی دلاورمردان عرصه نظم و امنیت تبریک گفت و از تلاش وفعالیت های خوب فرمانده انتظامی این شهرستان تقدیر کرد.
 

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: نیروی انتظامی با تمام توان و قدرت در خط ولایت و رهبری حرکت کرده ، و از بی ادعا ترین خادمان به ملت و در حقیقت حافظان امنیت هستند و تلاش دارد تا پاسدار واقعی ارزش های والای انقلاب اسلامی باشند .
 

سرهنگ 'رضا داوودی' افزود: هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس ، تلاش جهادی و اقتدار آغاز شده است و اعتماد عمومی مردم بزرگترین سرمایه پلیس و این نیرو خادم و در کنار مردم است.
 

وی گفت: مبارزه با جرایم از نوع سرقت در 6 ماهه اول سال در شهرستان پلدختر 56 درصد افزایش یافته است .
 

وی افزود: در این مدت کشفیات این شهرستان نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش یافته است و 492 دستگاه ماهواره و 40 محموله کالای قاچاق کشف و ضبط شده است .
 

در ادامه از رانندگان ، اصناف و سربازان و درجه داران نمونه و چند تن از درجه داران بازنشسته و جانبازان نیروی انتظامی با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات