مسئول امور بین‌الملل اتاق خرم‌آباد:

لرستان خبر: مسئول امور بین‌الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: سفیر اتریش در تهران، روز یکشنبه 4 آبان ماه به دعوت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد به خرم‌آباد سفر می‌کند.

لرستان خبر، سمیه حقیقت‌منش صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرمآباد گفت: اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خرم آباد در امور بین الملل، برنامه هایی در نظر دارد که در جهت گسترش مناسبات تجاری- اقتصادی با کشورهای خارجی است.

 

وی افزود: از جمله این برنامه ها، سفر دو روزه فردریش اشتیفت سفیر اتریش در ایران به خرم آباد است که در مدت دو روز، 4 آبان به لرستان سفر می کند.

 

حقیقت‌منش اضافه کرد: در این سفر "گئورگ واین گارتنر" رایزن اقتصادی سفارت اتریش، سفیر را همراهی می کند.

 

وی درباره برنامه های در نظر گرفته شده برای این سفر اظهار داشت: سفیر اتریش در همان روز ورود از قلعه فلک الافلاک دیدن می کنند.

 

وی افزود: ایشان روز دوشنبه با رییس اتاق خرم‌آباد و فعالان اقتصادی استان، ملاقات با نماینده‌ی محترم ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه خرم‌آباد و همچنین دیدار با شهردار خرم‌آباد دیدار می کنند.

 

و ملاقات با استاندار لرستان و بازدید از دو واحد تولیدی در مرکز استان هم از جمله برنامه‌های روز پایانی سفر  ایشان برنامه‌ریزی شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات