مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان :

لرستان خبر: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت : بیش از 738 میلیارد ریال زکات در 6 ماه نخست امسال در لرستان جمع آوری شده است که 55 پروژه احداثی در استان و 352 پروژه مرمتی و بهسازی از محل درآمدی زکات در دست اقدام هستند.

به گزارش لرستان خبر، ولی اله منتظری روز دوشنبه در حاشیه شورای زکات این استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 738 میلیارد و 667 میلیون و 140 هزار ریال زکات در 6 ماه نخست امسال در لرستان جمع آوری شده که در این راستا یک هزار و 282 روستای لرستان دارای اقلام مشمول زکات هستند .
 

وی افزود: در این راستا تعداد 11 روحانی به طور ثابت در ادارات کمیته امداد لرستان مستقر بوده که در زمان برداشت محصول 91 روحانی به مناطق مورد نظر اعزام می شود .
 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان  به موارد مصرفی زکات در استان اشاره و عنوان کرد: 55 پروژه احداثی در استان و 352 پروژه مرمتی و بهسازی از محل درآمدی زکات در دست اقدام هستند.

 

وی خاطر نشان کرد: در 6 ماه نخست امسال، 120 میلیون ریال در راستای هزینه های درمانی، 5 میلیون ریال در جهت هزینه تحصیلی، بیش از 2 میلیارد ریال جهت ساخت مسکن محرومان،800  میلیون ریال در راستای آزادی زندانیان و بیش از 580 میلیارد ریال صرف پروژه های مرمتی و بهسازی استان شده است.
 

منتظری گفت: با راه اندازی نرم افزار نظام جامع زکات و با برگزاری جلسات اموزشی در سراسر استان، تبلیغات گسترده ای در جهت نهادینه شدن فرهنگ زکات در استان انجام شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات