فرماندار پلدختر:

لرستان خبر: فرماندار پلدختر گفت: استخر شنای پلدختر که به علت بی توجهی مسئولان وقت، با وجود آغاز عملیات اجرایی آن در سال 87، رها شده بود، به طور جد پیگیری می شود.

به گزارش لرستان خبر، قدرت‌الله ترابی‌نژاد ظهر امروز در جلسه کمیسیون بانوان شهرستان پلدختر به نقش زنان در دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: 4 میلیارد ریال برای پارک بانوان پلدختر اختصاص یافت.

 

وی افزود: حضور زنان در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی مورد توجه مسئولان نظام است چرا که زنان، معنوی ترین جلوه های دفاع مقدس را به تصویر کشیدند.

 

فرماندار پلدختر ضمن تأکید به حضور زنان در عرصه های اجتماعی همراه با حفظ هویت اسلامی، عنوان کرد: نگاه دولت تدبیر پررنگ کردن نقش زنان است، چرا که نشاط و سلامت جامعه مستلزم، سلامت و نشاط در زنان است

 

وی تصریح کرد: با توجه به توانمندی ها و شایستگی های زیادی که در زنان نمایان است، باید با استفاده بهینه از این توانایی ها، زنان را در پیشرفت امور عمرانی، فرهنگی و اقتصادی شهرستان شرکت داد.

 

ترابی نژاد به لزوم حفظ جایگاه زنان تأکید و خاطر نشان کرد: نقش و جایگاه زنان در انقلاب اسلامی بی شک کمتر از مردان نیست و اگر در بخش زنان، کار فرهنگی بیشتر انجام گیر، آسیب جامعه کمتر خواهد بود.

 

وی به استخر شنای پلدختر اشاره و افزود: استخر شنای پلدختر که به علت بی توجهی مسئولان وقت، با وجود آغاز عملیات اجرایی آن در سال 87، رها شده بود، به طور جد پیگیری می شود.

 

فرماندار پلدختر بیان کرد: در این راستا، از وزیر ورزش و جوانان مبلغ 4 میلیارد ریال قول مساعد گرفته شده که جذب این مبلغ در حال پیگیری است، که علاوه برآن 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180، به این عملیات اختصاص یافته است.

 

وی به پیشرفت فیزیکی 20 درصدی این پروژه اشاره و تصریح کرد: اهتمام بر آن است که به طرح سرعت داده شود و مشکلات موجود سر راه پروژه استخر شنای پلدختر برداشته شود و به مرحله اجرا درآید.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات