فرمانده سپاه لرستان:

لرستان خبر: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: بازاریان باید دغدغه انقلابی داشته باشند، چرا که واگرایی و هم‌گرایی مردم نسبت به انقلاب اسلامی به عملکرد بازاریان بستگی دارد.

به گزارش لرستان خبر، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج اصناف، اتحادیه‌ها و انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار لرستان اظهار داشت: امروز در جنگ اقتصادی، بسیج اصناف در کنار انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار و اتحادیه‌های صنوف، بازار را هوشمندانه رصد کنند و اجازه لغزش بازار را ندهند.

 

وی به نقش اصناف در  ثبات یا به چالش کشاندن انقلاب اشاره کرد و افزود: در هر رویدادی که در کشور رخ می دهد، بازار و اصناف باید نقش اثرگذار خود را ایفا کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: بازاریان باید دغدغه انقلابی داشته باشند، چرا که واگرایی و هم‌گرایی مردم نسبت به انقلاب اسلامی به عملکرد بازاریان بستگی دارد.

 

وی به حمایت از جبهه مقاومت اشاره و تصریح کرد: امروز وظیفه داریم که از جبهه مقاومت در عراق، سوریه، لبنان و بحرین حمایت کنیم و این حمایت تنها شامل حمایت نظامی نمی‌شود و حمایت‌های اقتصادی را نیز در برمی‌گیرد.

 

کشکولی ضمن توصیه به بازاریان، عنوان کرد: بازاریان را به خوش خلقی، مردم‌داری و مردم‌یاری، پرهیز از غش در معامله، رضایت به سود کم، همدلی و رفاقت، توجه به کیفیت، رعایت انصاف و عدالت و اهتمام در کسب روزی حلال توصیه کرد.

 

وی با اشاره به اینکه بازار ما بازاری اسلامی است، بیان کرد: رعایت مسائل فرهنگی و مذهبی توسط بازاریان ضروری است و بازاریان نباید از اقامه نماز اول وقت غافل شوند، چرا که در 8 سال دفاع مقدس پشتیبانی جنگ به بازاریان وصل بود و در این قشر نیز تعداد زیادی در راه اسلام و انقلاب به شهادت رسیدند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات